Lietuvos plento taurė

DALYVIAI

Eilės nr. UCI ID Pavardė Vardas Divizionas Amžiaus grupė Komanda
1 Vilnius Abečiūnas Ignas 2-as divizionas (D2) V19 Fakelai
2 Ančlauskas Romutis 3-ias divizionas (D3) V50 Kauno sporto mokykla "Startas"
3 Vilkaviškis ARBATAITIS MYKOLAS 3-ias divizionas (D3) V14 Vilkaviškio SM-DSK "AIRA"
4 Audzijonis Vilmantas 1-as divizionas (D1) V50 Kaunas Cycling Team
5 10003097516 Bagdonas Gediminas ProD1 V30 Memel Cycling Team
6 Balčaitis Algirdas 3-ias divizionas (D3) V19
7 Balčiūnas Mantas 1-as divizionas (D1) V19 Kaunas Cycling Team
8 Balčiūnas Ernestas 2-as divizionas (D2) V30
9 vilnius Barkovskij Andrei 3-ias divizionas (D3) V40
10 Barzdenis Arminas 2-as divizionas (D2) V30
11 Vilkaviškis BIRIUKAS ARNAS 3-ias divizionas (D3) V14 Vilkaviškio SM-DSK "AIRA"
12 Blaževičius Valentinas 3-ias divizionas (D3) V30
13 10105611863 Bogavičius Paulius 2-as divizionas (D2) V18 VMSC DSK Vitus
14 Budra Žilvinas 2-as divizionas (D2) V50
15 Būgas Ŗemigijus 2-as divizionas (D2) V30 FOCUS Vilnius
16 Buivydas Artūras 1-as divizionas (D1) V30 VELO Šiauliai
17 SAKIAI Butkauskas Rytis 3-ias divizionas (D3) V40 Vėjas - Šakiai
18 Čenkus Giedrius Gallardo 2-as divizionas (D2) V30 Velopeak Boilers
19 Čepauskas Arūnas 2-as divizionas (D2) V30 Velo Ghost Veloma
20 100 923 604 51 Češulienė Inga 1-as divizionas (D1) M30 Aromitalia Basso bike Vaiano
21 Civinskas Remigijus 3-ias divizionas (D3) V50 Velomanai Team
22 Vilnius Dailidonis Aurelijus 2-as divizionas (D2) V30 CEO cycling club
23 Dambrauskas Ramūnas 2-as divizionas (D2) V30 VELO Šiauliai
24 10092058943 Daneikaitė Miglė 3-ias divizionas (D3) M16 Utenos DSC
25 Dapkus Marius 3-ias divizionas (D3) V40
26 Daujotas Lukas 2-as divizionas (D2) V30 VeloVilkmergė
27 Dervinis Valdemaras 2-as divizionas (D2) V60 FOCUS Vilnius
28 Donatas Petrauskas 2-as divizionas (D2) V19
29 Vilkaviškis DRAGŪNAITIS EMILIJUS 3-ias divizionas (D3) V14 Vilkaviškio SM-DSK "AIRA"
30 10006601640 Džervus Darijus ProD1 V30 Memel Cycling Team
31 Fiodorovas Markas 2-as divizionas (D2) V40 Velo Ghost Veloma
32 Frankas Giedrius 2-as divizionas (D2) V40 Velonova - Bioracer Cycling Team
33 Gasilionis Valdas 2-as divizionas (D2) V40
34 Gavelis Aivaras 2-as divizionas (D2) V19 Antaris Team
35 Rokiskis Gavenavicius Augustas 2-as divizionas (D2) V40 Colibri cycling
36 Gedminas Andrius 3-ias divizionas (D3) V30 VELO Šiauliai
37 Gedvilas Rytis 2-as divizionas (D2) V19 TMB Racing Team
38 Kaunas Granickienė Birutė 3-ias divizionas (D3) M30
39 Grigas Laurynas 1-as divizionas (D1) V30 Kaunas Cycling Team
40 Vilnius Grigas Saulius 2-as divizionas (D2) V40 Antaris Team
41 Ivasauskas Andrius 2-as divizionas (D2) V30 Impuls Racing Team
42 Jakubauskas Simonas 1-as divizionas (D1) V40 Fakelai
43 Utena Jankauskas Povilas 3-ias divizionas (D3) V30 Utena Cycling Team
44 Kaunas Januška Saulius 2-as divizionas (D2) V30 Dviratai-Daistatus
45 100 831 179 67 Jočys Martynas 1-as divizionas (D1) V30 Kaunas Cycling Team
46 Jocys Vykintas 2-as divizionas (D2) V30 VELO Šiauliai
47 Jonauskas Svajūnas 1-as divizionas (D1) V19 El-eko-sport
48 Jurašius Darius 1-as divizionas (D1) V30 VELO Šiauliai
49 Ukmergė Kacevičius Vaidas 2-as divizionas (D2) V30 Impuls racing team
50 Kalvaitis Renatas 2-as divizionas (D2) V50 Velomanai Team
51 Kaminskij Aleksej 2-as divizionas (D2) V30 TRItonas
52 Kaupas Gvidas 2-as divizionas (D2) V40 VELO Šiauliai
53 Kavaliauskas Egidijus 2-as divizionas (D2) V50 VELO Šiauliai
54 100 365 893 90 Kelmelis Aristidas 1-as divizionas (D1) V19 Kaunas Cycling Team
55 10091556058 Kertenis Ignas 3-ias divizionas (D3) V14 Žiežmariai
56 Kirmeliavičius Darius 2-as divizionas (D2) V30
57 Klimavičius Justas 1-as divizionas (D1) V19 Impuls Racing Team
58 Knyšius Justas 2-as divizionas (D2) V19 Impuls Racing Team
59 Kondrotas Simas 2-as divizionas (D2) V30 Velo Ghost Veloma
60 100 094 631 40 Kovaliovas Edgaras ProD1 V30 Top Team Cycling
61 Krokas Mindaugas 3-ias divizionas (D3) V30
62 Lajevski Radoslav 3-ias divizionas (D3) V19
63 Laucius Tautvydas 2-as divizionas (D2) V50 Elektrenai
64 Leonavičius Liudas 2-as divizionas (D2) V30 NEKO team
65 Vilnius Listopadas Aleksandras 3-ias divizionas (D3) V40 impuls racing team
66 Litinskas Tadas 2-as divizionas (D2) V30 Impuls Racing Team
67 10002701836 Matuliauskas Egidijus 1-as divizionas (D1) V30 Impuls Racing Team
68 Meskys Audrius 2-as divizionas (D2) V50 Velomanai Team
69 Mikalauskas Tomas 3-ias divizionas (D3) V40 Monarch Cycling Team
70 Miliukas Vytautas 2-as divizionas (D2) V40
71 Klaipėda Mingėla Marius 2-as divizionas (D2) V30 Fakelai
72 100 931 345 32 Mudėnas Giedrius 3-ias divizionas (D3) V14 Ignalinos rajono švietimo ir sporto paslaugų centras
73 Musteikis Eivydas 2-as divizionas (D2) V30 Velonova Bioracer cycling team
74 1582513 Noreika Mantas 2-as divizionas (D2) V16 LVYCC
75 Kaunas Paleckas Andrius 3-ias divizionas (D3) V40
76 Vilnius Parfionovas Erikas 2-as divizionas (D2) V19 Antaris Team
77 Pavliukovičius Dalius 2-as divizionas (D2) V30 NEKO team
78 Peseckis Edmundas 2-as divizionas (D2) V60 Fokus vilnius
79 10085161435 Petkevičius Ernestas 2-as divizionas (D2) V30 SportoManai Cycling Team
80 Petkevičius Emilis 1-as divizionas (D1) V19 Colibri Cycling
81 Vilnius Petkevicius Paulius 2-as divizionas (D2) V30 NEKO team
82 Petrauskas Pranas 2-as divizionas (D2) V30 Impuls racing team
83 Petrauskas Ričardas 3-ias divizionas (D3) V50
84 Petrauskienė Tatjana 2-as divizionas (D2) M30 Impuls racing team
85 10103679947 Petrovaitė Indrė 3-ias divizionas (D3) M16 Utenos DSC
86 Poškevičienė Irma 3-ias divizionas (D3) M19 VELO Šiauliai
87 Radzevičius Vaidotas 1-as divizionas (D1) V30 Runglorious Bastards
88 Ramanauskas Ignas 2-as divizionas (D2) V30 Velo Ghost Veloma
89 Vilnius Ratkevičius Marius 1-as divizionas (D1) V30 Colibri Cycling
90 Raudeliūnas Gabrielis 3-ias divizionas (D3) V30 TMB Racing Team
91 Raudonius Gytis 3-ias divizionas (D3) V30
92 Redeckis Rokas 2-as divizionas (D2) V19 Velopeak Hunters
93 Repšys Rolandas 2-as divizionas (D2) V30
94 Rusakas Tomas 2-as divizionas (D2) V30 Fakelai
95 Sanda Andrius 1-as divizionas (D1) V30 Memel Cycling Team
96 Sereika Tadas 2-as divizionas (D2) V19
97 100 069 031 48 Šertvytis Donatas 1-as divizionas (D1) V30 Kaunas Cycling Team
98 Šeštakauskas Vytis 2-as divizionas (D2) V30 Impuls racing team
99 Severovas Vytas 3-ias divizionas (D3) V60 VELO Šiauliai
100 SIMANAVIČIUS Bronius 3-ias divizionas (D3) V70
101 Šišovas Lukas 3-ias divizionas (D3) V16 Ignalinos rajono švietimo ir sporto paslaugų centras
102 Smirnov Aleksej 3-ias divizionas (D3) V40
103 Stanionis Donatas 3-ias divizionas (D3) V40
104 Stankevičius Vytautas 2-as divizionas (D2) V30 Velopeak Hunters
105 Stasiūnas Marius 2-as divizionas (D2) V30 FOCUS Vilnius
106 10062335618 Strakšytė Kotryna 2-as divizionas (D2) M18 Utenos DSC
107 Striška Mindaugas 1-as divizionas (D1) V30 Memel Cycling Team
108 100 086 967 39 Talačka Lukas 1-as divizionas (D1) V19 Top Team Cycling
109 Vilnius Umbražiūnas Marius 2-as divizionas (D2) V40 FOCUS Vilnius
110 Ungurytė-Kondrotienė Edita 2-as divizionas (D2) M30 Velo Ghost Veloma
111 Kaunas Vėlavičius Raimondas 3-ias divizionas (D3) V50 Impuls Racing team
112 Venskus Algirdas 1-as divizionas (D1) V30 Fakelai
113 Klaipėda Vilinauskas Vilmantas 2-as divizionas (D2) V40 Velo Ghost Veloma
114 Vilūnas Vytautas 2-as divizionas (D2) V16 Bernatonio dviračių akademija
115 Vinskas Algis 2-as divizionas (D2) V40 Velomanai Team
116 Volkavičius Artūras 3-ias divizionas (D3) V30
117 10102569093 Volkov Daniel 2-as divizionas (D2) V16 Bernatonio dviračių akademija
118 Vilkaviškis VYŠNIAUSKAS MANTAS 3-ias divizionas (D3) V14 Vilkaviškio SM-DSK "AIRA"
119 10064601273 Zdanevičius Jokūbas ProD1 V30 Memel Cycling Team
120 Vilkaviškis Žemaitaitis Rytis 2-as divizionas (D2) V19 Vilkaviškio SM-DSK "AIRA"
121 Vilkaviškis ŽIEMYS ARNAS 3-ias divizionas (D3) V14 Vilkaviškio SM-DSK "AIRA"
122 Vilnius Žilys Mindaugas 2-as divizionas (D2) V30 Neko sport team