Lietuvos plento taurė

DALYVIAI

Eilės nr. UCI ID Pavardė Vardas Divizionas Amžiaus grupė Komanda
1 Adomaitis Rojus ProD1 V19 Colibri Cycling
2 Adomaitis Egidijus 2-as divizionas (D2) V30 Runglorious Bastards
3 Adomaitis Rokas 1-as divizionas (D1) V18 Klaipėdos "Viesulo SC"
4 10052435352 Aivaras Mikutis ProD1 V19 Ampler development team
5 Aleliūnaitė Irmantė 3-ias divizionas (D3) M14 Bernatonio dviračių akademija
6 100 851 586 07 Ališauskas Deivydas 1-as divizionas (D1) V18 Panevėžio m. DSK "Fortūna"
7 Ančlauskas Romutis 3-ias divizionas (D3) V50 Kauno sporto mokykla "Startas"
8 Andrijauskas Arnas 3-ias divizionas (D3) V16 Klaipėdos "Viesulo SC"
9 Andriuškevičius Mantas 1-as divizionas (D1) V30 NSPORT- Nikeliuotas špykis Alytus
10 Andruška Marius 3-ias divizionas (D3) V30
11 10060663477 Andruška Vytautas 3-ias divizionas (D3) V60 Velopeak Hunters
12 10015331842 Ansons Kristers ProD1 V19 Ampler Development Team
13 Vilkaviškis Arbataitis Mykolas 3-ias divizionas (D3) V14 Vilkaviškio SM-DSK "AIRA"
14 Arlauskas Laurynas 2-as divizionas (D2) V19 TEAM VÄNT
15 Atkočiūnas Šarūnas 1-as divizionas (D1) V30 NSPORT- Nikeliuotas špykis Alytus
16 Audzijonis Vilmantas 1-as divizionas (D1) V50 Kaunas Cycling Team
17 Augustinas Žilvinas 3-ias divizionas (D3) V40 VeloRatai
18 Aukštuolis Gvidas 2-as divizionas (D2) V40
19 Aurimas Gulinas 3-ias divizionas (D3) V30 Impuls Racing Team
20 Babraitis Rolandas 3-ias divizionas (D3) V60 Panevėžio klubas „Dviračiai“
21 Babrauskas Arvydas 3-ias divizionas (D3) V40 Tokvila
22 10003097516 Bagdonas Gediminas ProD1 V30 Memel Cycling Team
23 Bajorunas Donatas 1-as divizionas (D1) V19 VeloPeak Hunters
24 Balčaitis Algirdas 3-ias divizionas (D3) V19
25 Balčiūnas Ernestas 2-as divizionas (D2) V30 Sportomanai cycling team
26 Balčiūnas Justas 1-as divizionas (D1) V19 Colibri Cycling
27 Balčiūnas Mantas 1-as divizionas (D1) V19 Kaunas Cycling Team
28 100 923 604 51 Baleišytė Olivija 1-as divizionas (D1) M19 Lietuvos moterų rinktinė
29 Baliūnas Dainius 3-ias divizionas (D3) V40 VELO Šiauliai
30 Banys Vidmantas 2-as divizionas (D2) V30 Impuls Racing Team
31 10100262315 Baranauskas Tadas 2-as divizionas (D2) V16 Rs “GREITIS”
32 Baranauskas Darius 2-as divizionas (D2) V30 NSPORT- Nikeliuotas špykis Alytus
33 Barbora Bručaitė 1-as divizionas (D1) M18 PRSSG
34 Baronas Paulius 2-as divizionas (D2) V30
35 Bartkowski Kacper ProD1 V19 WMKS Olsztyn
36 Barzdenis Arminas 2-as divizionas (D2) V30
37 100 524 332 31 Baskevičiūtė Greta 2-as divizionas (D2) M18
38 10116161322 Beliauskas Mindaugas 1-as divizionas (D1) V30
39 Beniušis Justas ProD1 V19 LVIV cycling team; Klaipėdos "Viesulo SC"
40 10112696095 Benkevičius Arūnas 2-as divizionas (D2) V30 Antaris Team
41 Bernadickas Rimantas 3-ias divizionas (D3) V50
42 Bidvaitė Mantė 3-ias divizionas (D3) M16 "Viesulo"sporto centras
43 Bingelis Titas 3-ias divizionas (D3) V19
44 Vilkaviškis Biriukas Arnas 3-ias divizionas (D3) V14 Vilkaviškio SM-DSK "AIRA"
45 Bitinas Mantas ProD1 V19 Ampler development
46 10105611863 Bogavičius Paulius 2-as divizionas (D2) V18 VMSC DK "Vitus"
47 10007461708 Bogdanovics Maris ProD1 V30 Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
48 Bražėnas Nojus 2-as divizionas (D2) V16 Utena cycling team
49 Bronickienė Vaida 3-ias divizionas (D3) M30 NSPORT- Nikeliuotas špykis Alytus
50 Brusokas Vilius 1-as divizionas (D1) V19 NSPORT- Nikeliuotas špykis Alytus
51 Budreckis Antanas 2-as divizionas (D2) V30 Rs “GREITIS”
52 10100263527 Budreckytė Vigailė 3-ias divizionas (D3) M14 Rs “GREITIS”
53 100 365 675 66 Bugajevaitė Elvyra 2-as divizionas (D2) M19 Lietuvos moterų rinktinė
54 Buivydas Artūras 1-as divizionas (D1) V30 VELO Šiauliai
55 Bukauskas Vakaris 3-ias divizionas (D3) V16 Vilniaus Bernatonio akademija
56 100 886 040 26 Burba Vakaris 1-as divizionas (D1) V18
57 Burka Dominykas 2-as divizionas (D2) V16 Antaris Team
58 Čapskis Justinas 3-ias divizionas (D3) V30
59 Čenkus Giedrius 2-as divizionas (D2) V30 Velopeak Boilers
60 Gargždai Čepauskas Arūnas 2-as divizionas (D2) V30 Velo Ghost Veloma
61 100 524 325 24 Čeponytė Gabrielė 2-as divizionas (D2) M18
62 Černeckas Laurynas 2-as divizionas (D2) V30 Fakelai
63 Červonikov Vladislav 3-ias divizionas (D3) V19
64 100 108 079 o5 Češulienė Inga 1-as divizionas (D1) M30 Lietuvos moterų rinktinė
65 Christiaensen Hans 2-as divizionas (D2) V50 VeloPeak Hunters
66 Čivilis Elijus 1-as divizionas (D1) V40 Top Team Cycling
67 Dabrila Vaidas 3-ias divizionas (D3) V50
68 100 538 106 31 Dąbski Patryk ProD1 V19 WMKS Olsztyn
69 Dailidonis Aurelijus 2-as divizionas (D2) V30
70 Dambrauskas Ramūnas 2-as divizionas (D2) V30 VELO Šiauliai
71 100 920 589 43 Daneikaitė Miglė 2-as divizionas (D2) M16 Utenos DSC
72 10060115833 Dankbars Oskars ProD1 V19 Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
73 Dapkus Marius 3-ias divizionas (D3) V40
74 Daujotas Lukas 2-as divizionas (D2) V30 Utena cycling team
75 Dervinis Valdemaras 2-as divizionas (D2) V60 Focus Vilnius
76 Dominauskas Matas 2-as divizionas (D2) V16 "Viesulo"sporto centras
77 Drachneris Julius 3-ias divizionas (D3) V30
78 Vilkaviškis DRAGŪNAITIS EMILIJUS 3-ias divizionas (D3) V14 Vilkaviškio SM-DSK "AIRA"
79 Dronsutavičius Audrius 1-as divizionas (D1) V40 Colibri Cycling
80 Dudonis Povilas Vytautas 1-as divizionas (D1) V30 NSPORT- Nikeliuotas špykis Alytus
81 10006601640 Džervus Darijus ProD1 V30 Memel Cycling Team
82 Eglė Dubauskaitė 1-as divizionas (D1) M18 PRSSG
83 Fiodorovas Markas 2-as divizionas (D2) V40 Velo Ghost Veloma
84 Frankas Giedrius 2-as divizionas (D2) V40 Velonova Bioracer cycling team
85 Gailiešaitė Karolina 3-ias divizionas (D3) M16 IRSSPC Ignalina
86 Gasilionis Valdas 2-as divizionas (D2) V40
87 VILNIUS Gavelis Aivaras 2-as divizionas (D2) V19 Antaris Team
88 Gediminas Martynas 1-as divizionas (D1) V40 CHAIN GANG
89 Gedrimas Matas 2-as divizionas (D2) V16 "Viesulo"sporto centras
90 Gedvilas Rytis 3-ias divizionas (D3) V19 TMB Racing Team
91 101 135 361 57 Gerdauskas Aironas 2-as divizionas (D2) V16 Utena cycling team
92 101 107 513 48 Gnižinskas Nedas 2-as divizionas (D2) V16 Panevėžio DSK "Fortūna"
93 101 127 499 52 Grackaitė Austėja 3-ias divizionas (D3) M14 Šilalės SM DSK Kvėdarna
94 Gribovskij Romanas 2-as divizionas (D2) V40 Dviratai-Daistatus
95 Grigaitis Mindaugas 2-as divizionas (D2) V30 VeloRatai
96 Grigas Saulius 2-as divizionas (D2) V40 Antaris Team
97 Gucevičius Povilas 1-as divizionas (D1) V30 NSPORT- Nikeliuotas špykis Alytus
98 Gudiškis Eimantas 1-as divizionas (D1) V19 Colibri Cycling
99 Gustaitis Martynas 3-ias divizionas (D3) V18 Bernatonio dviračių akademija
100 Ignatavičius Albertas 2-as divizionas (D2) V30 MONTIS MAGIA
101 10052436160 Ivanovas Olegas 1-as divizionas (D1) V19 KSM GAJA
102 Jakubauskas Simonas 1-as divizionas (D1) V40 Fakelai
103 100 365681 72 Janavičiūtė Aistė 2-as divizionas (D2) M19 Lietuvos moterų rinktinė
104 Jančauskas Ramūnas 3-ias divizionas (D3) V40
105 10107474566 Jankauskas Darius 2-as divizionas (D2) V30 Antaris Team
106 Janušauskas Algimantas 1-as divizionas (D1) V40
107 Jocys Vykintas 2-as divizionas (D2) V30 VELO Šiauliai
108 100 831 179 67 Jočys Martynas 1-as divizionas (D1) V30 Kaunas Cycling Team
109 10060664184 Jokubonis Vytautas 2-as divizionas (D2) V50 LTZ Racing Team
110 101 002 597 86 Jonaitytė Gabija 2-as divizionas (D2) M16 Panevėžio DSK "Fortūna"
111 Jonikaite Dovile 2-as divizionas (D2) M19 Kauno Sm Gaja
112 Jonuška Edas 2-as divizionas (D2) V19
113 Juozapavičius Laimis 3-ias divizionas (D3) V19 NSPORT- Nikeliuotas špykis Alytus
114 Jurašius Darius 1-as divizionas (D1) V30 VELO Šiauliai
115 Vilniaus r. Jurevičė Aistė 3-ias divizionas (D3) M30 HighPeaks Lietuva
116 Jurgaitienė Kamilė 3-ias divizionas (D3) M19
117 Jurkevičius Vladas 2-as divizionas (D2) V19 Fakelai
118 Kacevičius Vaidas 2-as divizionas (D2) V30 Impuls racing team
119 Kadagytė Ieva 3-ias divizionas (D3) M18 Klaipėdos "Viesulo SC"
120 Kalvaitis Renatas 2-as divizionas (D2) V50 Velomanai Team
121 Vilnius Kaminskij Aleksej 2-as divizionas (D2) V30 TRItonas
122 100 802 209 03 Kardelis Kostas 1-as divizionas (D1) V18 DSK Minu
123 Karina Samokišina 1-as divizionas (D1) M18 PRSSG
124 Kaselis Raimondas 2-as divizionas (D2) V40 VeloVilkmergė
126 Kaupas Gediminas ProD1 V30 Velonova - Bioracer cycling team
127 Kaupas Gvidas 2-as divizionas (D2) V40 VELO Šiauliai
128 Kavaliauskas Egidijus 2-as divizionas (D2) V50 VELO Šiauliai
129 Kazakevičius Artūras 1-as divizionas (D1) V19 Dviratai-Daistatus
130 Kazokas Vytautas 2-as divizionas (D2) V18 Utena cycling team
131 10052435958 Keliauskas Renaldas 2-as divizionas (D2) V18 Rs “GREITIS”
132 Kemtys Algirdas 3-ias divizionas (D3) V60
133 Kertenis Ignas 3-ias divizionas (D3) V14 Žiežmariai
134 Kirill Belov 3-ias divizionas (D3) V14 Bernatonio dviračių akademija
135 101 062 638 84 Kiseliūnaitė Orinta 3-ias divizionas (D3) M14 Panevėžio DSK "Fortūna"
136 100600666915 Kiušas Petras 3-ias divizionas (D3) V70 Dviratai-Daistatus
137 Klimavičius Justas 1-as divizionas (D1) V19 Impuls racing team
138 Klimavičius Nikolas 2-as divizionas (D2) V16 Utena cycling team
139 10036589693 Kmieliauskas Rokas ProD1 V19 SM " Gaja "
140 Klaipėda Knieža Pranas 2-as divizionas (D2) V40 Velo Ghost Veloma
141 Knyšius Justas 2-as divizionas (D2) V19 Team Ignite
142 10085211652 Kovaliovas Edgaras ProD1 V30 Top Team Cycling
143 Krivickaitė Agnė 3-ias divizionas (D3) M14 Panevėžio DSK "Fortūna"
144 Krokas Mindaugas 3-ias divizionas (D3) V30
145 10058461173 Krukowski Aleksander 1-as divizionas (D1) V19 GKS CARTUSIA BIKE ATELIER
146 10048446430 Krukowski Jan ProD1 V19 GKS CARTUSIA BIKE ATELIER
147 10052181435 Ktasts Aleksis ProD1 V19 Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
148 Kučinskas Irmantas 3-ias divizionas (D3) V30 Dunses zona
149 Kudrevičius Edvinas 3-ias divizionas (D3) V30 Velo Ghost Veloma
150 10086309671 Kundrotas Gabrielius 2-as divizionas (D2) V18 Rs “GREITIS”
151 Kvajauskas Povilas 1-as divizionas (D1) V30 NSPORT- Nikeliuotas špykis Alytus
152 Laucius Tautvydas 2-as divizionas (D2) V50 Elektrenai
153 Laurenčikas Domas 3-ias divizionas (D3) V30
155 10111659815 Laurinavičius Titas 2-as divizionas (D2) V16 Kauno SM Gaja
156 101 127 502 55 Lekavičiūtė Auksė 3-ias divizionas (D3) M16 Šilalės SM DSK Kvėdarna
157 Lelekauskas Paulius 1-as divizionas (D1) V40 Dviratai-Daistatus
158 Leonavičius Liudas 3-ias divizionas (D3) V30 Affidea NEKO team
159 Levickis Darius 1-as divizionas (D1) V40 Memel Cycling Team
160 Liakas Motiejus 2-as divizionas (D2) V18 Klaipėda
161 Vilnius Linkevičius Simonas 3-ias divizionas (D3) V30
162 Lipnevičienė Ilma 3-ias divizionas (D3) M50 VeloRatai
163 Lipnevičius Arūnas 2-as divizionas (D2) V50 VeloRatai
164 Litinskas Tadas 2-as divizionas (D2) V30 Impuls Racing Team
165 Liutinskaitė Monika 3-ias divizionas (D3) M14 Klaipėdos "Viesulo SC"
166 Lukauskis Ignas 2-as divizionas (D2) V19 Team Ignite
167 Lukauskis Tadas 2-as divizionas (D2) V19 Team Ignite
168 10036592525 Lukšas Dovydas 1-as divizionas (D1) V19 KDM-Pack Cycling Team
169 Mačiulis Mykolas 1-as divizionas (D1) V30 CHAIN GANG
170 Vilnius Mackelis Tadas 2-as divizionas (D2) V30 Impuls Racing Team
171 Mackevičius Žydrūns 3-ias divizionas (D3) V40 Karčema-Ružava
172 Makaveckas Gytis 2-as divizionas (D2) V30 Utena Cycling Team
173 101 107 517 52 Makšimaitė Saulė 3-ias divizionas (D3) M14 Panevėžio DSK "Fortūna"
174 Vilnius Malinauskas Tadas 1-as divizionas (D1) V40 Blitz
175 Manikas Domas 1-as divizionas (D1) V30 Impuls Racing Team
176 100 538 107 32 Mańk Józef ProD1 V19 WMKS Olsztyn
177 Markevičius Danas 3-ias divizionas (D3) V30
178 100 027 018 36 Matuliauskas Egidijus 1-as divizionas (D1) V30 Impuls racing team
179 Matuzevičius Žygimantas 1-as divizionas (D1) V19 Colibri Cycling
180 Mažeika Augustas 2-as divizionas (D2) V19
181 Mažeika Vytautas 3-ias divizionas (D3) V60 NSPORT- Nikeliuotas špykis Alytus
182 Meduneckij Viktor 2-as divizionas (D2) V19 Impuls Racing Team
183 Merkevicius Ernestas 3-ias divizionas (D3) V19
184 Meskys Audrius 2-as divizionas (D2) V50 Velomanai Team
185 100 039 501 06 Micė Tomas 1-as divizionas (D1) V30 Velonova - Bioracer cycling team
186 Mikalauskas Modestas 3-ias divizionas (D3) V18 Monarch Cycling Team
187 Mikalauskas Tomas 3-ias divizionas (D3) V40 Monarch Cycling Team
188 100 524 322 21 Mikašauskaitė Skaistė Kamilė 2-as divizionas (D2) M16 Šilalės SM DSK Kvėdarna
189 100 524 347 46 Mikutis Kristupas 2-as divizionas (D2) V16 Šilalės SM DSK Kvėdarna
190 Miliukas Vytautas 2-as divizionas (D2) V40
191 Mingėla Marius 2-as divizionas (D2) V30
192 Misevičius Vaidas 3-ias divizionas (D3) V30 VeloRatai
193 Mučas Gedvidas 2-as divizionas (D2) V30 Team Ignite
194 Mudėnas Giedrius 3-ias divizionas (D3) V14 IRSSPC Ignalina
195 10107178920 Musteikis Reinoldas 2-as divizionas (D2) V30 Velonova - Bioracer cycling team
196 Musteikis Eivydas 2-as divizionas (D2) V30 Velonova Bioracer cycling team
197 10004505531 Navardauskas Ramūnas ProD1 V30 Memel Cycling Team
198 Navickas Karolis 2-as divizionas (D2) V30 Impuls Racing team
199 Nizevičius Linas 1-as divizionas (D1) V30 Dviratai-Daistatus
200 10053810833 Noceń Maciej ProD1 V19 GKS CARTUSIA BIKE ATELIER
201 100 546 683 72 Noceń Adam ProD1 V19 WMKS Olsztyn
202 Norkūnas Irmantas 3-ias divizionas (D3) V19
203 Norkus Linas 3-ias divizionas (D3) V40 VELO Šiauliai
204 100 014 739 76 Novikovas Valerijus 1-as divizionas (D1) V40 Kaunas Cycling Team
205 Olšauskas Skalmantas 3-ias divizionas (D3) V19
206 10013944641 Oolo Kristjan ProD1 V30
208 Parniauskas Tautvydas 3-ias divizionas (D3) V19 Fakelai
209 Pavliukovičius Dalius 3-ias divizionas (D3) V30 Affidea NEKO team
210 101 126 729 58 Pavlovas Justas 3-ias divizionas (D3) V14 DSK Minu
211 Panevezys Pelaitis Arnas 2-as divizionas (D2) V19
212 PETERSONS MARTINS 2-as divizionas (D2) V30 Velo Ghost Veloma
213 Petkevičius Emilis 1-as divizionas (D1) V19 Colibri Cycling
214 Petkevičius Paulius 3-ias divizionas (D3) V30 Affidea NEKO team
215 Petkevičius Ernestas 2-as divizionas (D2) V30 SportoManai Cycling TEAM
216 Petraitis Vikintas 2-as divizionas (D2) V30 VeloPeak Hunters
217 Petrauskas Donatas 2-as divizionas (D2) V19
218 Vilnius Petrauskas Pranas 2-as divizionas (D2) V30 Impuls racing team
219 101 036 799 47 Petrovaitė Indrė 2-as divizionas (D2) M16 Utenos DSC
220 10113555355 Pocytė Rasa 2-as divizionas (D2) M19 Impuls racing team
221 100 158 500 83 Pomaski Mateusz ProD1 V19 WMKS Olsztyn
222 Povilavičius Justas 3-ias divizionas (D3) V30 SportoManai Cycling team
223 Pratusevičius Darius 3-ias divizionas (D3) V19
224 Prokarenka Artūras 2-as divizionas (D2) V50 VELO Šiauliai
225 Puišytė Vytenė 3-ias divizionas (D3) M16 dviračių akademiją
226 Pužauskas Karolis 2-as divizionas (D2) V30 Impuls Racing Team
227 Radzevičius Vaidotas 1-as divizionas (D1) V30 Runglorious Bastards
228 Raila Lukas 2-as divizionas (D2) V19
229 Ramanauskas Ignas 2-as divizionas (D2) V30 Velo Ghost Veloma
230 Klaipeda Ramaska Mindaugas 3-ias divizionas (D3) V30 "Čia gali būti jūsų reklama"
231 Rasickas Aurimas 2-as divizionas (D2) V40 Colibri Cycling
232 100 802 211 05 Rastauskaitė Rūta 2-as divizionas (D2) M18
233 Ratkevičius Marius 1-as divizionas (D1) V30 Colibri Cycling
234 Raudeliūnas Gabrielis 3-ias divizionas (D3) V30 TMB Racing Team
235 Raugala Vaidas 2-as divizionas (D2) V50 Impuls Racing Team
236 10036589087 Raugala Gustas 1-as divizionas (D1) V19 KDM-Pack Cycling Team
237 Redeckis Rokas 2-as divizionas (D2) V19 Velopeak Hunters
238 Vilniaus raj. Reisas Zigmas 2-as divizionas (D2) V16 VMSC Ruoniai
239 Repšys Rolandas 2-as divizionas (D2) V30
240 Ridikas Adas Vėjas 1-as divizionas (D1) V30 Fakelai
241 Rimas Kareiva 2-as divizionas (D2) V40 Antaris Team
242 Rinkevičius Karolis 2-as divizionas (D2) V30 Impuls Racing Team
243 10004552617 Ritums Raivis ProD1 V30 Dobeles dzirnavnieks/FeelFree
244 10052853361 Rubenis Pauls ProD1 V19 Ampler Development Team
245 Vilnius Rudys Jonas 1-as divizionas (D1) V40 CHAIN GANG
246 Rundza Kęstutis 2-as divizionas (D2) V40 Team Ignite
247 Rupeika Ignas 2-as divizionas (D2) V19
248 Rusakas Tomas 3-ias divizionas (D3) V30 Fakelai
249 10083235478 Ruškys Vytautas 3-ias divizionas (D3) V60 Akmenėje beverčiai
250 Rutkauskas Tauras 2-as divizionas (D2) V19 HITO Team
251 10116297122 Sakavičius Matas 3-ias divizionas (D3) V16 Alytaus Bernatonio DA
252 10116297124 Sakavičius Lukas 3-ias divizionas (D3) V16 Alytaus Bernatonio DA
253 Gargždai Sakeris Rimantas 3-ias divizionas (D3) V50 Victoria
254 Šakūnas Valdas 1-as divizionas (D1) V19 Klaipėdos "Viesulo SC"
255 Šalavka Martinas 3-ias divizionas (D3) V16 VMSC-DSK SIETYNAS
256 Šalavka Danielius 3-ias divizionas (D3) V16 VMSC-DSK SIETYNAS
257 Sanda Andrius 1-as divizionas (D1) V30 Memel Cycling Team
258 Sankauskis Adolfas 1-as divizionas (D1) V30 VELO Šiauliai
259 Šatas Augustas 3-ias divizionas (D3) V30
260 Saulevičius Andrius 2-as divizionas (D2) V30 Best Team
261 Šaulys Regimantas 3-ias divizionas (D3) V30 RunGloriuos Bastards
262 Ščiukas Linas 1-as divizionas (D1) V19 Dviratai-Daistatus
263 Semionovas Andrius 1-as divizionas (D1) V30
264 Senkutė Viktorija 2-as divizionas (D2) M19
265 Serbintas Mantas 1-as divizionas (D1) V30 Colibri cycling
266 Sereika Tadas 3-ias divizionas (D3) V19
267 100 069 031 48 Šertvytis Donatas 1-as divizionas (D1) V30 Kaunas Cycling Team
268 Šeštakauskas Vytis 2-as divizionas (D2) V30 Impuls Racing Team
269 Severovas Rytis 2-as divizionas (D2) V30 VELO Šiauliai
270 100 939 469 08 Šiaudkulytė Deimantė 2-as divizionas (D2) M18 PRSSG,DSK "Fortūna"
271 Sidorenka Donatas 3-ias divizionas (D3) V30 Street Skins cycling
272 Simanavičius Dainius 2-as divizionas (D2) V40 Impuls Racing Team
273 Šimėnas Karolis 2-as divizionas (D2) V30 Veloklinika Cycling Team
274 Simonavičius Dainius 1-as divizionas (D1) V40 Velomanai Team
275 10116297123 Šinkūnas Gvidas 3-ias divizionas (D3) V16 Alytaus Bernatonio DA
276 Kaunas Sipavičius Arnoldas 3-ias divizionas (D3) V40
277 Šišovas Lukas 3-ias divizionas (D3) V16 IRSSPC Ignalina
278 Skibarka Raimondas 3-ias divizionas (D3) V60 Dviratai-Daistatus
279 Skinkys Audrius 1-as divizionas (D1) V40 Impuls Racing Team
280 Šleinius Dominykas 2-as divizionas (D2) V16 Klaipėdos "Viesulo SC"
281 Smagurauskas Rokas 3-ias divizionas (D3) V14 IRSSPC Ignalina
282 Špakov Sergej 2-as divizionas (D2) V50 NSPORT- Nikeliuotas špykis Alytus
283 10104100279 Staliūnas Mantas 1-as divizionas (D1) V30 Top Team Cycling
284 Stanionis Donatas 2-as divizionas (D2) V40
285 Stankevičius Vytautas 2-as divizionas (D2) V30 VeloPeak Hunters
286 Stankevičius Martynas 1-as divizionas (D1) V30 CHAIN GANG
287 Stasiūnas Marius 2-as divizionas (D2) V30 Focus Vilnius
288 Steponėnaitė Mantė 3-ias divizionas (D3) M16 IRSSPC Ignalina
289 100 365 670 61 Strainytė Auksė 2-as divizionas (D2) M18 Šilalės SM DSK Kvėdarna
290 100 623 356 18 Strakšytė Kotryna 2-as divizionas (D2) M18 Utenos DSC
291 Striška Mindaugas 1-as divizionas (D1) V30 Memel Cycling Team
292 101 018 573 57 Stundžia Rokas 2-as divizionas (D2) V16 Utena cycling team
293 Vilnius Štuopis Anicetas 2-as divizionas (D2) V40 Antaris Team
294 Šukys Mintautas 3-ias divizionas (D3) V19
295 Sutkaitis Vilius 3-ias divizionas (D3) V18
296 Švenčionis Mindaugas 2-as divizionas (D2) V30 Dviratai-Daistatus
297 100 086 967 39 Talačka Lukas ProD1 V19 Top Team Cycling
298 Tamošauskas Paulius 2-as divizionas (D2) V19
299 Tamošiūnas Darius 2-as divizionas (D2) V50 Utena cycling team
300 Tamulis Andrius 3-ias divizionas (D3) V30 Velopeak Boilers
301 Tarabrinas Liutauras 1-as divizionas (D1) V40 Colibri Cycling
302 Tarasevičius Modestas 3-ias divizionas (D3) V19 NSPORT- Nikeliuotas špykis Alytus
303 Tatarunas Raimondas 3-ias divizionas (D3) V30
304 10052435554 Tomkus Martynas 1-as divizionas (D1) V19 VMSC DSK ,,Vitus“
305 100100262719 Usevičius Gabrielius 2-as divizionas (D2) V16 Rs “GREITIS”
306 10100263830 Vadapalas Eimantas 2-as divizionas (D2) V16 R.S “GREITIS”
307 vainius valdas 2-as divizionas (D2) V50 ultrabike-tova
308 Vilnius Vaitkus Julius 3-ias divizionas (D3) V30
309 Valeika Rapolas 2-as divizionas (D2) V16 "Viesulo"sporto centras
310 Valiukevičiūtė Lauryna 3-ias divizionas (D3) M16 VMSC-DSK SIETYNAS
311 10060664790 Vareikis Vitalis 2-as divizionas (D2) V50 FOCUS Vilnius
312 101 025 700 06 Variakojytė Erna 2-as divizionas (D2) M16 Panevėžio m. DSK "Fortūna"
313 Vasilenko Andrej 3-ias divizionas (D3) V30
314 Vasilkevičius Arlandas 3-ias divizionas (D3) V19 VeloPeak Hunters
315 100 809 635 57 Veikšra Edgaras 1-as divizionas (D1) V18
316 Vėlavičius Raimondas 3-ias divizionas (D3) V50 Impuls Racing team
317 100 895 815 04 Venckus Justinas 1-as divizionas (D1) V18 Šilalės SM DSK Kvėdarna
318 100 895 813 02 Venckus Jomantas 1-as divizionas (D1) V18 Šilalės SM DSK Kvėdarna
319 Venskus Algirdas 2-as divizionas (D2) V30 Fakelai
320 Videika Airidas 1-as divizionas (D1) V19 NSPORT- Nikeliuotas špykis Alytus
321 Vilūnas Vytautas 2-as divizionas (D2) V16 Bernatonio dviračių akademija
322 Vinskas Algis 2-as divizionas (D2) V40 Velomanai Team
323 Virkutis Dovydas 2-as divizionas (D2) V19 Velolaikas
324 Vitukynas Antanas 3-ias divizionas (D3) V50 NSPORT- Nikeliuotas špykis Alytus
325 Vizgaudaitė Goda 3-ias divizionas (D3) M14 "Viesulo"sporto centras
326 Volkavičius Artūras 3-ias divizionas (D3) V30
327 Volkov Daniel 3-ias divizionas (D3) V16 Bernatonio dviračių akademija
328 Vozbutas Kostas 2-as divizionas (D2) V19
329 Vilkaviškis Vyšniauskas Mantas 3-ias divizionas (D3) V14 Vilkaviškio SM-DSK "AIRA"
330 Zaleskis Marius 1-as divizionas (D1) V30 Šilalės SM-DSK Kvėdarna
331 Žalkauskas Justas 3-ias divizionas (D3) V19
332 Zasas Karolis 2-as divizionas (D2) V30 CIRKO MEŠKUTĖS RACING TEAM
333 Zavistanavičius Ramūnas 2-as divizionas (D2) V30 Devbridge
334 10064601273 Zdanevičius Jokūbas ProD1 V30 Memel Cycling Team
336 100 895 793 79 Žekaitė Austėja 2-as divizionas (D2) M16 Šilalės SM DSK Kvėdarna
337 100 895 798 84 Žekas Edgaras 1-as divizionas (D1) V18 Šilalės SM DSK Kvėdarna
338 Vilkaviškis Žemaitaitis Rytis 1-as divizionas (D1) V19 Vilkaviškio DSK "AIRA"
339 Žemaitytė Martyna 2-as divizionas (D2) M18 VMSC-DSK SIETYNAS
340 Žibaitis Remigijus 3-ias divizionas (D3) V40 VELO Šiauliai
341 Žiedelis Mindaugas 2-as divizionas (D2) V30 Team Ignite
342 Vilkaviškis Žiemys Arnas 3-ias divizionas (D3) V14 Vilkaviškio SM-DSK "AIRA"
343 101 126 746 75 Žilionis Tadas 2-as divizionas (D2) V16 DSK Minu
344 Zinevičius Linas 1-as divizionas (D1) V40 Dviratai-Daistatus
345 Žiogas Donatas 2-as divizionas (D2) V40 Dviratai-Daistatus
346 10060663982 Žukov Jurij 3-ias divizionas (D3) V60 Top Team Cycling
347 Žvirblis Tadas 3-ias divizionas (D3) V30
Eilės nr. UCI ID Pavardė Vardas Divizionas Amžiaus grupė Komanda
Dalyvių nerasta