Lietuvos plento taurė

DALYVIAI

Eilės nr. UCI ID Pavardė Vardas Divizionas Amžiaus grupė Komanda
1 10010806790 Adomaitis Rojus 1-as divizionas V19 Klaipeda cycling team; viesulo SC
2 10036591515 Adomaitis Rokas 2-as divizionas V16 Klaipėdos Viesulo SC
3 10003097516 Bagdonas Gediminas 1-as divizionas V30 Klaipeda cycling team; viesulo SC
4 10010170331 Beniušis Justas 1-as divizionas V19 Klaipeda cycling team; viesulo SC
5 Čukurs Roberts 1-as divizionas V18 MTB Grobiņas novads
6 Dabrila Vaidas 3-ias divizionas V50
7 10036592020 Dirmantas Rokas 1-as divizionas V18 Memel cycling GRIZZLY team
8 10006601640 Džervus Darijus 1-as divizionas V30 Memel cycling GRIZZLY team
9 Gasilionis Valdas 3-ias divizionas V40
10 Gedminas Andrius 2-as divizionas V30 VELO Šiauliai
11 10036577973 Gedraitytė Akvilė 1-as divizionas M19 WCC Team
12 Grackaitė Austėja 3-ias divizionas M16 Šilalės SM DSK Kvėdarna
13 Gūtmanis Rauls 1-as divizionas V18 MTB Grobiņas novads
14 Gužauskas Lukas 2-as divizionas V30
15 10016128858 Januškevičius Mantas 1-as divizionas V19 Memel cycling GRIZZLY team
16 Jurašius Darius 2-as divizionas V30 VELO Šiauliai
17 10036567263 Juškevičiūtė Monika 2-as divizionas M18 Šilalės SM DSK Kvėdarna
18 Kareiva Rimas 2-as divizionas V30 Antaris Team
19 Kaupas Gvidas 2-as divizionas V40 VELO Šiauliai
20 Kavaliauskas Egidijus 2-as divizionas V40 VELO Šiauliai
21 10036589390 Kelmelis Aristidas 1-as divizionas V19 Memel cycling GRIZZLY team
22 10060666915 Kiušas Petras 3-ias divizionas V70 Dviratai-Daistatus
23 10036589693 Kmieliauskas Rokas 1-as divizionas V19 Klaipeda cycling team; viesulo SC
24 Krekovskis Mārtiņš 1-as divizionas V30 MTB Grobiņas novads
25 10036582623 Kuras Laurynas 1-as divizionas V19 Memel cycling GRIZZLY team
26 10009973705 Lašinis Venantas 1-as divizionas V19 Klaipeda cycling team; viesulo SC
27 10089578268 Lekavičiūtė Auksė 3-ias divizionas M16 Šilalės SM DSK Kvėdarna
28 10060665295 Levickis Darius 1-as divizionas V40 Memel cycling GRIZZLY team
29 10036592525 Luksas Dovydas 1-as divizionas V18 DSK Vitus / VMSC
30 10015328206 Masiulis Denas 1-as divizionas V19 Klaipeda cycling team; viesulo SC
31 10036592626 Matuzevičius Žygimantas 1-as divizionas V18 Colibri Cycling
32 10052432221 Mikašauskaitė Skaistė 3-ias divizionas M16 Šilalės SM DSK Kvėdarna
33 10052435352 Mikutis Aivaras 1-as divizionas V18 Šilalės SM DSK Kvėdarna
34 10052434746 Mikutis Kristupas 2-as divizionas V16 Šilalės SM DSK Kvėdarna
35 Navardauskas Ramūnas 1-as divizionas V30 NIPPO DELKO One Provence
36 Norkus Linas 2-as divizionas V30 VELO Šiauliai
37 Paleckas Andrius 3-ias divizionas V30
38 Repšys Rolandas 2-as divizionas V30 Antaris
39 10099805405 Šakūnas Valdas 2-as divizionas V18 Klaipėdos Viesulo SC
40 Sankauskienė Raminta 2-as divizionas M30 VELO Šiauliai
41 Sankauskis Adolfas 2-as divizionas V30 VELO Šiauliai
42 Severovas Rytis 2-as divizionas V30 VELO Šiauliai
43 10015992250 Šideikis Povilas 1-as divizionas V19 Memel cycling GRIZZLY team
44 10099805506 Šleinius Dominykas 3-ias divizionas V16 Klaipėdos Viesulo SC
45 10036567061 Strainytė Auksė 2-as divizionas M18 Šilalės SM DSK Kvėdarna
46 10089581302 Venckus Jomantas 2-as divizionas V16 Šilalės SM DSK Kvėdarna
47 10089581504 Venckus Justinas 2-as divizionas V16 Šilalės SM DSK Kvėdarna
48 Vytautas Miliukas 2-as divizionas V40
49 10064601273 Zdanevičius Jokūbas 1-as divizionas V30 Memel cycling GRIZZLY team
50 10089579379 Žekaitė Austėja 3-ias divizionas M16 Šilalės SM DSK Kvėdarna
51 10089579884 Žekas Edgaras 2-as divizionas V16 Šilalės SM DSK Kvėdarna
52 10064603495 Žukauskas Arvydas 2-as divizionas V18 Klaipėdos Viesulo SC