Lietuvos plento taurė

Molėtai-Ukmergė 2020

Data: rugpjūčio 1-2 d.
Kategorija: D2.2
Distancija: 179,9 km (3 etapai)
Sukilimas: 1675 m (3 etapai)

Įskaitos prioriteto tvarka:
Bendroji įskaita (pagal laiką)
Sprinto įskaita (pagal visus taškus)
Aktyviausio dviratininko įskaita (pagal tarpinių taškus)
Moterų įskaita (pagal laiką)
U16 įskaita (pagal laiką)

Podiumai pagal amžiaus grupes:
1. M16 (M14; M16)
2. M18
3. M19
4. M30 (M30; M40; M50; M60; M70)
5. V16 (V14; V16)
6. V18
7. V19
8. V30
9. V40
10. V50
11. V60 (V60; V70)
12. Komandinė

Taškai ir bonus sekundės už vietas tarpiniuose finišuose:
1 vieta – 3 taškai + 3 sek
2 vieta – 2 taškai + 2 sek
3 vieta – 1 taškas + 1 sek

Taškai ir bonus sekundės už vietas etapo finiše:
1  vieta – 15 taškų + 10 sek
2  vieta – 11 taškų + 6 sek
3 vieta – 9 taškai + 4 sek
4 vieta – 7 taškai
5 vieta – 6 taškai
6 vieta – 5 taškai
7 vieta – 4 taškai
8 vieta – 3 taškai
9 vieta – 2 taškai
10 vieta – 1 taškas

Programa:

Šeštadienis, rugpjūčio 1 d. (Molėtai)
08:30– Numerių atsiemimo ir registracijos vietoje pradžia
10:00 – D2 1A etapas (laiko limitas 20 min), TOP3 apdovanojimai iškart po finišo
14:30 – D2 1B etapas (laiko limitas 20 min), TOP3 apdovanojimai iškart po finišo

Sekmadienis, rugpjūčio 2 d. Lyduokiai (Ukmergė)
12:00 – D2 2 etapas (laiko limitas 30 min), TOP3 apdovanojimai iškart po finišo
15:15 – Molėtai-Ukmergė D2.2 apdovanojimai

“Molėtai-Ukmergė 2020” antrojo diviziono lenktynės vykdomos pagal daugiadienių lenktynių taisykles. t.y. viename iš etapų nestartavę ar nefinišavę (ar netilpę į laiko limitą) dalyviai, kituose etapuose startuoti negali.

STARTO PROTOKOLAS:

PavardėVardasDA.Ž.Komanda
LaužikasPauliusD2V30Cirko Meškutės
GavėnavičiusAugustasD2V30Colibri cycling
TubytėErnestaD2M30Colibri Cycling
JakubauskasSimonasD2V40Cyclopaths
JanuškaSauliusD2V30Dviratai-Daistatus
LauciusTautvydasD2V50Elektrenai
ČerneckasLaurynasD2V30Fakelai
KalinaRaimondasD2V50FOCUS Vilnius
VareikisVitalisD2V50FOCUS Vilnius
KacevičiusVaidasD2V30Impuls Racing Team
LitinskasTadasD2V30Impuls Racing Team
SkinkysAudriusD2V40Impuls Racing Team
GanulevicsRihardsD2V30KS SPORTA KLUBS
ValiūnasDeividasD2V19MINT
BrowneLiamD2V40Murphy Surveys Kilcullen CC
AndriuškevičiusMantasD2V30Nikeliuotas špykis- Alytus
BrusokasViliusD2V19Nikeliuotas špykis- Alytus
UosaitisPovilasD2V30Nikeliuotas špykis- Alytus
ŠpakovSergejD2V50Nikeliuotas špykis- Alytus
DudonisPovilasD2V30Nikeliuotas špykis- Alytus
KvajauskasPovilasD2V30Nikeliuotas špykis- Alytus
AivarasGavelisD2V19Antaris Team
BenkevičiusArūnasD2V30Antaris Team
GrigasSauliusD2V40Antaris Team
JankauskasDariusD2V30Antaris Team
KareivaRimasD2V30Antaris Team
RepsysRolandasD2V30Antaris Team
ŠtuopisAnicetasD2V40Antaris Team
KeliauskasRenaldasD2V18Panevezio rajono klubas GREITIS, PSC,
KundrotasGabrieliusD2V16Panevezio rajono klubas GREITIS, PSC,
GustaitėGabijaD2M18Panevezio rajono klubas GREITIS, Raimundo Sarguno SG
ZaleskisMariusD2V30Šilalės SM DSK Kvėdarna
AudzijonisVilmantasD2V50SK S-Sportas
UogelėAdomas KarolisD2V19Sponsored & Approved by Mrs Uogele
BalčiūnasMantasD2V19SportoManai Cycling TEAM
TruklickasRamunasD2V30SportoManai Cycling TEAM
PetkevičiusArminasD2V19SportoManai Cycling TEAM
PetraitisVikintasD2V19Tomas Vaitkus Racing
ŽukovJurijD2V60Top Team Cycling
MakaveckasGytisD2V30Utena Cycling Team
ManiušisMartynasD2V30Utena Cycling Team
BartaškaIrmantasD2V19Utena Cycling Team
TamošiūnasDariusD2V50Utena Cycling Team
VilinauskasVilmantasD2V40Velo Ghost Veloma
BuivydasArtūrasD2V30VELO Šiauliai
GedminasAndriusD2V30VELO Šiauliai
JocysVykintasD2V30VELO Šiauliai
JurašiusDariusD2V30VELO Šiauliai
KaupasGvidasD2V40VELO Šiauliai
KavaliauskasEgidijusD2V40VELO Šiauliai
StankusMindaugasD2V19VELO Šiauliai
JankūnasDainiusD2V30Velomanai Team
KalvaitisRenatasD2V40Velomanai Team
PaukštaitisMantasD2V19Velomanai Team
RemeikaEdvardasD2V40Velomanai Team
SimonavičiusDainiusD2V40Velomanai Team
ČenkusGiedriusD2V30Velopeak Boilers
VenskusAlgirdasD2V30Velopeak Boilers
KlimavičiusSauliusD2V40Velopeak Hunters
DaujotasLukasD2V30VeloVilkmergė
BalčiūnasErnestasD2V30 
BaronasPauliusD2V30 
GužauskasLukasD2V30 
KastanauskasPetrasD2V19 
KasteckasKazimierasD2V19 
KyguolisMantasD2V30 
MiliukasVytautasD2V40 
ŠimėnasKarolisD2V30 
ViktorsKalašnikovsD2V50 

Molėtai-Ukmergė 2020 – 1A etapas

Distancija: 51,3 km (+ 4,3 km neutralūs)
Sukilimas: 472 m
Vieta: Molėtai, Ąžuolų g.
Neutralaus starto vieta: 55.225050, 25.419164
Techninio starto vieta: 55.238255, 25.379919
Neutralus startas: 10:00 val.

Tarpiniai finišai (skaičiuojami nuo techninio starto): 
1 – 9,0 km (Gristeikiškis)
2 – 28,1 km (kalnas prieš Želvos posūkį)

Paskutiniai 3 km:


Molėtai-Ukmergė 2020 – 1B etapas

Distancija: 51,3 km (+ 4,3 km neutralūs)
Sukilimas: 472 m
Vieta: Molėtai, Ąžuolų g.
Neutralaus starto vieta: 55.225050, 25.419164
Techninio starto vieta: 55.238255, 25.379919
Neutralus startas: 14:30 val.

Tarpiniai finišai (skaičiuojami nuo techninio starto): 
1 – 9,0 km (Gristeikiškis)
2 – 28,1 km (kalnas prieš Želvos posūkį)

Paskutiniai 3 km:


Molėtai-Ukmergė 2020 – 2 etapas

Distancija: 77,3 km (+ 2,0 km neutralūs)
Sukilimas: 731 m
Vieta: Lyduokiai (Umkergė)
Neutralaus starto vieta: 55.269917, 24.939030
Techninio starto vieta: 55.282586, 24.916210
Neutralus startas: 12:00 val.

Tarpiniai finišai (skaičiuojami nuo techninio starto): 
1 – 25,3 km (kalnas prieš Želvos posūkį)
2 – 37,6 km (pirmo rato finišas)
3 – 65,0 km (kalnas prieš Želvos posūkį)

Paskutiniai 3 km: