Lietuvos plento taurė

„Lietuvos plento taurės“ dalyviai kviečiami į išskirtinę filmo „Nuostabieji lūzeriai. Kita planeta“ premjerą

Arūnas Matelis per pastaruosius metus tarp Lietuvos dviračių sporto gerbėjų tapo tikra įžymybe, o vasario 9 dieną Lietuvos kino teatruose startuosiantis jo filmas „Nuostabieji lūzeriai. Kita planeta“ – reiškiniu, kuris aptarinėjimas visuose dviratininkų susibūrimuose.

„Lietuvos plento taurės“ dalyviai yra kviečiami į išskirtinę raudonojo kilimo premjerą, kuri vasario 5 dieną vyks Vilniuje, Vingio kino teatre. Premjeroje dalyvaus per 600 svečių, taip pat visa filmo kūrybinė grupė bei pagrindinis filmo herojus Daniele Colli.

Pirmiems 40 dalyvių nuo sausio 26 dienos iki vasario 4 dienos užsiregistravusiems  į visus „Lietuvos plento taurės“ etapus padovanosime bilietą į vasario 5 dienos filmo „Nuostabieji lūzeriai. Kita planeta“ raudonojo kilimo premjerą.

„Lietuvos plento taurė“ tai didžiausia plento dviračių lenktynių serija Baltijos šalyse. 2018 metų sezone jūsų laukia net aštuoni etapai. Renginys yra skirtas tiek dviračių sporto profesionalams, tiek miesto ar kalnų dviratį turintiems aktyvaus laisvalaikio entuziastams.

Šiose lenktynėse dalyviai skirstomi į tris pajėgumo grupes. A grupėje dalyvauja tik stipriausios Lietuvos komandos, B grupėje – visi dviračių sporto mėgėjai, C grupė yra skirta visiems, norintiems susipažinti su dviračių sportu ir gerai praleisti laiką.

Pagrindinių lenktynių dalyviai kaip ir prestižinėse dviratininkų lenktynėse „Giro d’Italia“ varžosi dėl geidžiamiausio prizo dviračių sporte – lyderio marškinėlių. Tokių „Lietuvos plento taurėje“ bus penki. Geltoni – bendrosios įskaitos lyderio marškinėliai, žali – sprinterio, raudoni – aktyviausio dviratininko, balti – jaunojo dviratininko, mėlyni – veteranų grupės per 40 metų lyderio marškinėliai.

B grupės dalyviai savo amžiaus grupėse varžysis dėl 13-kos podiumų, o visiems C grupės dalyviams bus vedama bendra įskaita ir įteikti atminimo medaliai.

Filmas „Nuostabieji lūzeriai. Kita planeta“ pasakoja apie vienas sudėtingiausių bei populiariausių varžybų pasaulyje – „Giro d’Italia“, kuriose vienas svarbiausių vaidmenų tenka vadinamiems „gregory“, dviratininkams, kurie metai iš metų rizikuoja savo sveikata ir gyvybe, alina save be gailesčio, sąmoningai atsisakydami pergalės skonio, vardan kitų triumfo. Anot paties režisieriaus, nematoma šio sporto pasaulio pusė, atskleidžianti nugalėtojams pasiaukojusių žmonių nuopelnus – jam tapo pretekstu kalbėti universalia pasiaukojimo tema.

Beveik 8-erius metus režisieriaus A. Matelio kurtas filmas – didžiausias bendros gamybos Europoje kino projektas, kurio gamyboje dalyvavo net aštuonios šalys: Lietuva, Italija, Šveicarija, Airija, Šiaurės Airija, Latvija, Ispanija ir Belgija.

REGISTRACIJA ČIA

Pirmiems 40-čiai užsiregistravusiems į visus „Lietuvos plento taurės“ etapus elektroniniu paštu atsiųsime informaciją kaip ir kada atsiimti bilietą į filmą. Renginio pradžia vasario 5 d. 18:30 val.

Naujienos:

Šakiai Grand Prix 2020 – klaipėdiečių triumfas

admin

Paskelbti „Šakiai Grand Prix 2020“ prologo starto protokolai

admin

„Šakiai Grand Prix 2020“ lenktynių startai

admin