Lietuvos plento taurė

„Lietuvos plento taurės“ komandos: ką reikia žinoti?

Dviračių sportas yra komandinis sportas. Tokią tiesą jau ne vienerius metus kartoja geriausi Lietuvos dviratininkai,  apie tai visam Pasauliui ir Lietuvai netrukus savo filmu „Nuostabieji lūzeriai. Kita planeta“ (premjera Lietuvoje vasario 9 d.) papasakos ir režisierius Arūnas Matelis.

Nuo 2018 metų pasikeitus „Lietuvos plento taurės“ formatui, komandos svarba lenktynėse išauga dar labiau.

Dviratininkai burtis į komandas ir dalyvauti komandinėse įskaitose galės visose trijose grupėse.

A GRUPĖ
Pagrindinėse taurės lenktynėse, A grupėje, prie starto linijos galės stoti tik komandos sudėtyje esantys dviratininkai. Pagrindinėje grupėje startuoti galės ne mažiau kaip 4 ir ne daugiau kaip 9 komandos nariai.  Sezono metu komandą gali atstovauti daugiau kaip 9 nariai.

Nuo 2018 metų prieš A grupės startą bus vykdomas komandų pristatymas, o visos komandos privalo dėvėti vienodą aprangą. Grupėje nebus galima startuoti pagrindinių komandų antrosioms komandoms ar komandai su kitu pavadinimu, bet ta pačia apranga.

Komandos rezultatas bus skaičiuojamas susumavus trijų mažiausia taškų gavusių dviratininkų taškų sumą atskiruose etapuose (vertinant visus aštuonis etapus).

Komandos norinčios dalyvauti A grupėje privalo kreiptis el. paštu info@procycling.lt. Pagal organizatorių nurodytą tvarką vėliau reikia pateikti komandos paraišką, aprangos dizainą, lyderių marškinėlių rėmėjų dalies maketą, kitą reikalingą informaciją apie komandos narius.

Komandos registracija į visus aštuonis etapus – 50 Eur (iki balandžio 19 d.), pigiausia registracija vienam dalyviui iki Kalėdų – 10 Eur (vaikams 5 Eur),

B GRUPĖ
B grupėje nuo 2018 metų maksimalus komandos narių skaičius neribojamas, komandą privalo sudaryti ne mažiau kaip 4 nariai. Komandoms rekomenduojama, bet neprivaloma dėvėti vienodą aprangą.

Komandos rezultatas bus skaičiuojamas susumavus trijų mažiausia taškų gavusių dviratininkų taškų sumą atskiruose etapuose (vertinant visus aštuonis etapus).

Komandos norinčios dalyvauti B grupėje privalo kreiptis el. paštu info@procycling.lt. Organizatoriamas reikės pateikti komandos aprangos dizainą (jei yra) ir apmokėti komandos starto mokestį. Komandos nariai privalo registruotis asmeniškai (arba už juos tai gali padaryti komandos vadovas).

Komandai nariai bus priskirti pagal asmeninės registracijos metu pateiktą dalyvio komandos pavadinimą. Komandų vadovai matydami, kad vienas ar kitas dalyvis neteisėtai naudojasi Jūsų komandos pavadinimu apie tai turi informuoti lenktynių organizatorius.

Komandos registracija į visus aštuonis etapus – 50 Eur (iki balandžio 19 d.), pigiausia registracija vienam dalyviui iki Kalėdų – 10 Eur (vaikams 5 Eur),

C GRUPĖ
C grupėje yra net dvi komandos įskaitos. Maxi įskaita skirta visoms komandoms, o Įmonių įskaitoje varžosi tik įmonių komandos. Šioje grupėje kaip ir B, maksimalus komandos narių skaičius neribojamas, komandą privalo atstovauti bent keturi nariai. Bet skirtingai nei B grupėje komandos rezultatas matuojamas ne pagal surinktus taškus, o pagal įveiktus kilometrus. Komandos įveiktų kilometrų skaičius skaičiuojamas susumavus visus komandos narius, kurie pasiekė finišą ir padauginus iš trasos distancijos (km).

Komandoms rekomenduojama, bet neprivaloma dėvėti vienodą aprangą.

Komandos norinčios dalyvauti C grupėje privalo kreiptis el. paštu info@procycling.lt. Organizatoriamas reikės pateikti komandos aprangos dizainą (jei yra) ir apmokėti komandos starto mokestį.

Komandos nariai privalo registruotis asmeniškai (arba už juos tai gali padaryti komandos vadovas). Komandai nariai bus priskirti pagal asmeninės registracijos metu pateiktą dalyvio komandos pavadinimą. Komandų vadovai matydami, kad vienas ar kitas dalyvis neteisėtai naudojasi Jūsų komandos pavadinimu apie tai turi informuoti lenktynių organizatorius.

Komandos registracija į visus aštuonis etapus – 50 Eur (iki balandžio 19 d.), pigiausia registracija vienam dalyviui iki Kalėdų – 10 Eur (vaikams 5 Eur).

Komandos C grupėje registruojančioms 10 ir daugiau narių yra taikoma 30% nuolaida.

Sezono metu dalyviai vieną kartą gali pakeisti komandą, bet prieš tai buvusios komandos vadovas organizatoriams el. paštu privalo pateikti sutikimą. Dviratininkai, kurių perėjimo nepatvirtina buvusios komandos vadovas, atstovauti kitai komandai negali.

Naujienos:

Šakiai Grand Prix 2020 – klaipėdiečių triumfas

admin

Paskelbti „Šakiai Grand Prix 2020“ prologo starto protokolai

admin

„Šakiai Grand Prix 2020“ lenktynių startai

admin