Lietuvos plento taurė

Šakiai Grand Prix 2020

Data: birželio 6-7 d.
Kategorija: D1.2
Distancija: 143,05 km (prologas + 2 etapai)
Sukilimas: 360 m (prologas + 2 etapai)

Įskaitos prioriteto tvarka:
Bendroji įskaita (pagal laiką)
Sprinto įskaita (pagal visus taškus)
Aktyviausio dviratininko įskaita (pagal tarpinių taškus)
Moterų įskaita (pagal laiką)
U18 įskaita (pagal laiką)

Podiumai pagal amžiaus grupes:
1. Moterys (M16; M18; M19; M30; M40; M50; M60; M70)
2. V18 (V16; V18)
3. V19
4. V30
5. V40
6. V50 (V50; V60; V70)
7. Komandinė

Taškai ir bonus sekundės už vietas tarpiniuose finišuose:
1 vieta – 3 taškai + 3 sek
2 vieta – 2 taškai + 2 sek
3 vieta – 1 taškas + 1 sek

Taškai ir bonus sekundės už vietas etapo finiše:
1  vieta – 15 taškų + 10 sek
2  vieta – 11 taškų + 6 sek
3 vieta – 9 taškai + 4 sek
4 vieta – 7 taškai
5 vieta – 6 taškai
6 vieta – 5 taškai
7 vieta – 4 taškai
8 vieta – 3 taškai
9 vieta – 2 taškai
10 vieta – 1 taškas

Programa:

Šeštadienis, birželio 6 d.
08:00 – Numerių atsiemimo ir registracijos vietoje pradžia
12:00 – D1 prologas, TOP3 apdovanojimai iškart po finišo
17:50 – D1 įskaitų lyderių apdovanojimai
18:00 – D1 pirmo etapo startas, etapo TOP3 apdovanojimai iškart po finišo

Sekmadienis, birželio 7 d.
15:20 – D1 įskaitų lyderių apdovanojimai
15:30 – D1 antro etapo startas
18:15 – D1 apdovanojimai

“Šakiai Grand Prix 2020” lenktynės vykdomos pagal daugiadienių lenktynių taisykles. T.y. prologe nestartavę ar nefinišavę dalyviai, kituose etapuose startuoti negali. Taip pat ir pirmame etape nestartavę ar nefinišavę (ar netilpę į laiko limitą) dalyviai , antrame etape startuoti negali.

D1 prologo starto protokolas:

PavardėVardasDA.Ž.KomandaStarto laikas
AleksaRimvydasD1V19VILKAVIŠKIO SM-DSK "AIRA"12:00:30
BalčiūnasJustasD1V19Colibri Cycling12:01:00
BlockisVytautasD1V30Top Team Cycling12:01:30
BitinasMantasD1V18PRSSG,DSK"Fortuna"12:02:00
ČivilisElijusD1V30Top Team Cycling12:02:30
NovikovasValerijusD1V40Colibri Cycling12:03:00
TamulisMartynasD1V30BLITZ12:03:30
AbomaMadaraD1M19Dobeles sporta skola12:04:00
BeniušisJustasD1V19Klaipeda cycling team; viesulo SC12:04:30
DirmantasRokasD1V18Memel cycling GRIZZLY team12:05:00
GudiškisEimantasD1V19Colibri Cycling12:05:30
GirdvainisGedasD1V30SK S-Sportas12:06:00
GrigasLaurynasD1V30Jokers - Santa Monica Networks12:06:30
GūtmanisRaulsD1V18MTB Grobiņas novads12:07:00
IvanauskasTomasD1V40Jokers - Santa Monica Networks12:07:30
IvanovasOlegasD1V18SM "Gaja"12:08:00
JanušauskasAlgimantasD1V40Jokers - Santa Monica Networks12:08:30
AdomaitisRojusD1V19Klaipeda cycling team; viesulo SC12:09:00
KalverssMarisD1V40Riga12:09:30
JurnaDanieliusD1V40Jokers - Santa Monica Networks12:10:00
KelmelisAristidasD1V19Memel cycling GRIZZLY team12:10:30
KmieliauskasRokasD1V19Klaipeda cycling team; viesulo SC12:11:00
KnopsKristapsD1V30TEAM ZZK12:11:30
KrekovskisMārtiņšD1V30MTB Grobiņas novads12:12:00
JanuškevičiusMantasD1V19Memel cycling GRIZZLY team12:12:30
KubelskasGediminasD1V18SM "Gaja"12:13:00
KucerjavijsDanielsD1V18Riga12:13:30
KurasLaurynasD1V19Memel cycling GRIZZLY team12:14:00
LeibmansAivisD1V18Dobeles sporta skola12:14:30
LevickisDariusD1V40Memel cycling GRIZZLY team12:15:00
LukšasDovydasD1V18DSK Vitus / VMSC12:15:30
MalinauskasTadasD1V40BLITZ12:16:00
MasiulisDenasD1V19Klaipeda cycling team; viesulo SC12:16:30
MaslovsMārtiņšD1V18Riga12:17:00
MatuliauskasEgidijusD1V30Impuls Racing Team12:17:30
MatuzevičiusŽygimantasD1V18Colibri Cycling12:18:00
MikulensJurisD1V40EVELO TEAM12:18:30
MikutisAivarasD1V18Šilalės SM DSK Kvėdarna12:19:00
MockevičiusTomasD1V30Top Team Cycling12:19:30
NorutisŽygimantasD1V18Colibri Cycling12:20:00
PacevičiusŠarūnasD1V19Impuls Racing Team12:20:30
PetkevičiusEmilisD1V19Colibri Cycling12:21:00
AdomaitisPovilasD1V19Velopeak Hunters12:21:30
ČukursRobertsD1V18MTB Grobiņas novads12:22:00
RatkevičiusMariusD1V30FOCUS Vilnius12:22:30
RaugalaGustasD1V19Colibri Cycling12:23:00
KalverssMatissD1V18Riga12:23:30
RidikasAdas VėjasD1V30TRItonas12:24:00
GedraitytėAkvilėD1M19WCC Team12:24:30
ŠAVELSKISPAULIUSD1V19VILKAVIŠKIO SM-DSK "AIRA"12:25:00
SelisJanisD1V19Dobeles sporta skola12:25:30
ŽEMAITAITISRYTISD1V18VILKAVIŠKIO SM-DSK "AIRA"12:26:00
SemionovasAndriusD1V30Velonova12:26:30
ŠertvytisDonatasD1V19SK S-Sportas12:27:00
VileniškisDeividasD1V40Top Team Cycling12:27:30
SosnaKatazinaD1M30Torpado-Südtirol-International MTB PRO TEAM12:28:00
KovalliovasEdgarasD1V30Top Team Cycling12:28:30
StaliūnasMantasD1V30Runglorious Bastards12:29:00
ŠvėgždaEdgarasD1V19DSK Minu12:29:30
SkrastinsRihardsD1V30EVELO TEAM12:30:00
ZdanevičiusJokūbasD1V30Memel cycling GRIZZLY team12:30:30
LejinsMartinsD1V30TEAM ZZK12:31:00
TomkusMartynasD1V18VMSC DSK "Vitus"12:31:30
PavlovsEvaldsD1V30TEAM ZZK12:32:00
TiškusArtūrasD1V30SK S-Sportas12:32:30
RibaksEmilsD1V19TEAM ZZK12:33:00
TalačkaLukasD1V19Top Team Cycling12:33:30
SprudeArvisD1V30EVELO TEAM12:34:00
VileniškisTautvydasD1V18Top Team Cycling12:34:30
SarsMartinsD1V30TEAM ZZK12:35:00
AkisSandisD1V40EVELO TEAM12:35:30
DžervusDarijusD1V30Memel cycling GRIZZLY team12:36:00
VeversGirtsD1V40EVELO TEAM12:36:30
BaleišytėOlivijaD1M19 12:37:00
JonauskasSvajunasD1V19El eko sport12:37:30
VilumovsIvoD1V30EVELO TEAM12:38:00
KrupeckaiteSimonaD1M30El-eko sport12:38:30
VisockisJurisD1V30EVELO TEAM12:39:00
LaizaneLijaD1M19Eneicat-RBH Global12:39:30
LendelVasilijusD1V19El eko sport12:40:00
LašinisVenantasD1V19Klaipeda cycling team; viesulo SC12:40:30
VosekalnsAndrisD1V19EVELO TEAM12:41:00
BogdanovičsMarisD1V19Amore&Vita12:41:30
BagdonasGediminasD1V30Klaipeda cycling team; viesulo SC12:42:00
LiepinsEmilsD1V19Trek-Segafredo12:42:30
KonovalovasIgnatasD1V30Groupama FDJ12:43:00

Šakiai Grand Prix 2020 – prologas

Data: birželio 6 d.
Distancija: 3,06 km
Sukilimas: 47 m
Vieta: Plokščiai (Šakių raj.)
Starto vieta: 55.083185, 23.170826
Startas: 12:00 val.


Šakiai Grand Prix 2020 – I etapas

Data: birželio 6 d.
Distancija: 53,7 km
Sukilimas: 134 m
Vieta: Plokščiai (Šakių raj.)
Starto vieta: 55.081275, 23.172982
Startas: 18:00 val.
1-as tarpinis finišas: 22,3 km (Lukšiai)
2-as tarpinis finišas: 43,1 km (Šilvėnai)
Paskutiniai trys pirmojo etapo kilometrai:


Šakiai Grand Prix 2020 – II etapas

Data: birželio 7 d.
Distancija: 86,29 km
Sukilimas: 179 m
Vieta: Plokščiai (Šakių raj.)
Starto vieta: 55.081275, 23.172982
Startas: 15:30 val.
1-as tarpinis finišas: 26,2 km (Pajotijys)
2-as tarpinis finišas: 42,1 km (Plokščiai)
3-ias tarpinis finišas: 70, 4 km (Pajotijys)
Paskutiniai trys antrojo etapo kilometrai:|