Lietuvos plento taurė

Šakiai Grand Prix 2020

Data: birželio 6-7 d.
Kategorija: D2.2
Distancija: 143,05 km (prologas + 2 etapai)
Sukilimas: 360 m (prologas + 2 etapai)

 

Įskaitos prioriteto tvarka:
Bendroji įskaita (pagal laiką)
Sprinto įskaita (pagal visus taškus)
Aktyviausio dviratininko įskaita (pagal tarpinių taškus)
Moterų įskaita (pagal laiką)
U16 įskaita (pagal laiką)

Podiumai pagal amžiaus grupes:
1. M16 (M14; M16)
2. M18
3. M19
4. M30 (M30; M40; M50; M60; M70)
5. V16 (V14; V16)
6. V18
7. V19
8. V30
9. V40
10. V50 (V50; V60; V70)
7. Komandinė

Taškai ir bonus sekundės už vietas tarpiniuose finišuose:
1 vieta – 3 taškai + 3 sek
2 vieta – 2 taškai + 2 sek
3 vieta – 1 taškas + 1 sek

Taškai ir bonus sekundės už vietas etapo finiše:
1  vieta – 15 taškų + 10 sek
2  vieta – 11 taškų + 6 sek
3 vieta – 9 taškai + 4 sek
4 vieta – 7 taškai
5 vieta – 6 taškai
6 vieta – 5 taškai
7 vieta – 4 taškai
8 vieta – 3 taškai
9 vieta – 2 taškai
10 vieta – 1 taškas

Programa:

Šeštadienis, birželio 6 d.
08:00 – Numerių atsiemimo ir registracijos vietoje pradžia
10:50 – D2 prologas, TOP3 apdovanojimai iškart po finišo
15:05 – D2 įskaitų lyderių apdovanojimai
15:15 – D2 pirmo etapo startas, etapo TOP3 apdovanojimai iškart po finišo

Sekmadienis, birželio 7 d.
11:50 – D2 įskaitų lyderių apdovanojimai
12:00 – D2 antro etapo startas
15:35 – D2 apdovanojimai

“Šakiai Grand Prix 2020” lenktynės vykdomos pagal daugiadienių lenktynių taisykles. T.y. prologe nestartavę ar nefinišavę dalyviai, kituose etapuose startuoti negali. Taip pat ir pirmame etape nestartavę ar nefinišavę (ar netilpę į laiko limitą) dalyviai , antrame etape startuoti negali.

D2 prologo starto protokolas:

PavardėVardasDA.Ž.KomandaStarto laikas
AironasGerdauskasD2V16Utenos DSC10:50:00
AndrašiūnienėGabrielėD2M19SK S-Sportas10:50:30
AndriuškevičiusMantasD2V30Nikeliuotas špykis - Alytus10:51:00
AndruškaVytautasD2V60Velopeak Hunters10:51:30
ArtūrasŠčerbakovasD2V40Klaipėda10:52:00
BačiulisLaurynasD2V30VeloVilkmergė10:52:30
BajorūnasDonatasD2V19Velopeak Hunters10:53:00
BalčiūnasErnestasD2V30 10:53:30
BelevičaDarjaD2M18Nikeliuotas špykis - Alytus10:54:00
BenkevičiusArūnasD2V30Antaris Team10:54:30
BerlandsKārlisD2V304Cyclists10:55:00
BlaževičiusValentinasD2V30 10:55:30
BrusokasViliusD2V19Nikeliuotas špykis - Alytus10:56:00
BurbaVakarisD2V16PRSSG,DSK"Fortuna"10:56:30
AdomaitisRokasD2V16Klaipėdos Viesulo SC10:57:00
BurbulisTomasD2V30Impuls Racing Team10:57:30
BurkaDominykasD2V16Antaris Team10:58:00
ČepauskasArūnasD2V30Velo Ghost Veloma10:58:30
ČeponytėGabrielėD2M16PRSSG,DSK,El-Eko-Sport10:59:00
DauderytėBarboraD2M19VMSC-DSK Sietynas10:59:30
DaugnoraitėElenaD2M19 11:00:00
DaujotasLukasD2V30VeloVilkmergė11:00:30
DudonisPovilasD2V30 11:01:00
DunauskisRudolfsD2V16Dobeles sporta skola11:01:30
FiodorovasMarkasD2V40Velo Ghost Veloma11:02:00
GANUĻEVIČSRIHARDSD2V30KS SPORTA KLUBS11:02:30
GavelisAivarasD2V19Antaris Team11:03:00
GedminasAndriusD2V30VELO Šiauliai11:03:30
GribovskijRomanasD2V30Dviratai-Daistatus11:04:00
GrigaitisMindaugasD2V30VeloRatai11:04:30
GrigaliūnasDeividasD2V19FOCUS Vilnius11:05:00
GrigasSauliusD2V40Antaris Team11:05:30
GulinasAurimasD2V30Impuls Racing Team11:06:00
GustaitėGabijaD2M18Klubas ,,GREITIS ‘’Panevėžio raj. savivaldybė11:06:30
JanuškaSauliusD2V30Dviratai-Daistatus11:07:00
GužauskasLukasD2V30 11:07:30
JakubauskasSimonasD2V40Cyclopaths11:08:00
JANAVIČIŪTĖAISTĖD2M18VILKAVIŠKIO SM-DSK "AIRA"11:08:30
JankauskasDariusD2V30Antaris Team11:09:00
JankovsDmitrijsD2V50MTB Grobiņas novads11:09:30
JanušaitisPauliusD2V30Dviratai-Daistatus11:10:00
JočysVykintasD2V30VELO Šiauliai11:10:30
JonikaitėDovilėD2M19PRSSG.DSK Fortuna11:11:00
JurašiusDariusD2V30VELO Šiauliai11:11:30
JuškevičiūtėMonikaD2M18Šilalės SM DSK Kvėdarna11:12:00
KalesnykasTadasD2V19Dviratai-Daistatus11:12:30
KalvaitisRenatasD2V40Velomanai Team11:13:00
KalvaitisRomandasD2V40O!Klaipėda11:13:30
KarasiovaitėGretaD2M19VMSC-Torpado-Blacks-Lietuva11:14:00
KareivaRimasD2V30Antaris Team11:14:30
KaupasGvidasD2V40VELO Šiauliai11:15:00
KazakevičiusArtūrasD2V19Dviratai-Daistatus11:15:30
KeliauskasRenaldasD2V18Klubas ,,GREITIS ‘’Panevėžio raj. savivaldybė11:16:00
KertenytėKornelijaD2M19Dviratai-Daistatus11:16:30
KlimavičiusSauliusD2V40Velopeak Hunters11:17:00
KavaliauskasEgidijusD2V40VELO Šiauliai11:17:30
KniežaPranasD2V40Velo Ghost Veloma11:18:00
KotrynaStrakšytėD2M16Utenos DSC11:18:30
KrasauskasSauliusD2V40VeloRatai11:19:00
KruminaAnastasijaD2M19Team ZZK11:19:30
KvajauskasPovilasD2V30Nikeliuotas špykis - Alytus11:20:00
KvietinskasIrmantasD2V40Velomanai Team11:20:30
KyguolisMantasD2V30Nikeliuotas špykis - Alytus11:21:00
LadygaPauliusD2V30FOCUS Vilnius11:21:30
LauciusTautvydasD2V50Elektrenai11:22:00
LelekauskasPauliusD2V40Dviratai-Daistatus11:22:30
LipnevičiusArūnasD2V50VeloRatai11:23:00
LitinskasTadasD2V30Impuls Racing Team11:23:30
MariusZaleskisD2V30Šilalės SM DSK Kvėdarna11:24:00
MartynkėnaitėIlanaD2M19VMSC-DSK Sietynas11:24:30
MažuolisJustasD2V30SK S-Sportas11:25:00
LevickisJokūbasD2V19Memel cycling GRIZZLY team11:25:30
MelbardisGirtsD2V40Virsotne/MARMOT - Tukums11:26:00
MeskysAudriusD2V50Velomanai Team11:26:30
JanuškaEdgarasD2V30Memel cycling GRIZZLY team11:27:00
LiobeMantvydasD2V30Dviratai-Daistatus11:27:30
MiglėDanaikaitėD2M14Utenos DSC11:28:00
MikutisKristupasD2V16Šilalės SM DSK Kvėdarna11:28:30
NaujokaitytėUgnėD2M16PRSSG,El-Eko-Sport11:29:00
NikolasKlimavičiusD2V14Utenos DSC11:29:30
PumpissAnrijsD2V50Virsotne/MARMOT - Tukums11:30:00
NojusBražėnasD2V14Utenos DSC11:30:30
NorkusLinasD2V30VELO Šiauliai11:31:00
PauliusLaužikasD2V30Cirko Meškutės11:31:30
PetersonsMartinsD2V30Virsotne/MARMOT - Tukums11:32:00
PurkėnasAlgirdasD2V19Runglorious Bastards11:32:30
SankauskisAdolfasD2V30VELO Šiauliai11:33:00
RadzevičiusVaidotasD2V30Runglorious Bastards11:33:30
RastauskaitėRūtaD2M18PRSSG,DSK"Fortuna"11:34:00
RedeckisRokasD2V19Velopeak Hunters11:34:30
RepšysRolandasD2V30Antaris Team11:35:00
RokasStundžiaD2V16Utenos DSC11:35:30
ŠakūnasValdasD2V18Klaipėdos Viesulo SC11:36:00
SALDUKAITĖGUSTĖD2M16VILKAVIŠKIO SM-DSK "AIRA"11:36:30
SankauskasDonatasD2V30Velomanai Team11:37:00
SankauskienėRamintaD2M30VELO Šiauliai11:37:30
ŠčiukasLinasD2V19Dviratai-Daistatus11:38:00
ŠeštakauskasVytisD2V30 11:38:30
SeverovasRytisD2V30VELO Šiauliai11:39:00
SiltumenaKitijaD2M18Dobeles sporta skola11:39:30
SimanavičiusDainiusD2V40Impuls Racing Team11:40:00
SimanisKlavsD2V16Dobeles sporta skola11:40:30
SimonavičiusDainiusD2V40Velomanai Team11:41:00
SkaisgirysArijusD2V18Nikeliuotas špykis - Alytus11:41:30
SkinkysAudriusD2V40Impuls Racing Team11:42:00
ŠliavasLeonidasD2V60VeloRatai11:42:30
ŠpakovSergejD2V50Nikeliuotas špykis - Alytus11:43:00
SpietinisAndriusD2V40 11:43:30
StankevičiusVytautasD2V30Velopeak Hunters11:44:00
StankusMindaugasD2V19VELO Šiauliai11:44:30
StrainytėAuksėD2M18Šilalės SM DSK Kvėdarna11:45:00
ŽukovJurijD2V60Top Team Cycling11:45:30
ŠtuopisAnicetasD2V40Antaris Team11:46:00
SurvilaLaimisD2V40Vėjas - Šakiai11:46:30
ŠvenčionisMindaugasD2V30Dviratai-Daistatus11:47:00
VainiusValdasD2V50 11:47:30
VeikšraEdgarasD2V18 11:48:00
VelinsImantsD2V30Virsotne/MARMOT - Tukums11:48:30
VenckusJustinasD2V16Šilalės SM DSK Kvėdarna11:49:00
VenskusAlgirdasD2V30Velopeak Boilers11:49:30
VenckusJomantasD2V16Šilalės SM DSK Kvėdarna11:50:00
VideikaAiridasD2V19 11:50:30
VytautasMiliukasD2V40 11:51:00
ZaleskisAurimasD2V50Velopeak Hunters11:51:30
ŽekasEdgarasD2V16Šilalės SM DSK Kvėdarna11:52:00
ŽemaitaitisŽygimantasD2V18Vėjas - Šakiai11:52:30
ZinevičiusLinasD2V40Dviratai-Daistatus11:53:00
ŽiupsnysMindaugasD2V30VeloRatai11:53:30
ŽukauskasArvydasD2V18Klaipėdos Viesulo SC11:54:00

Šakiai Grand Prix 2020 – prologas

Data: birželio 6 d.
Distancija: 3,06 km
Sukilimas: 47 m
Vieta: Plokščiai (Šakių raj.)
Starto vieta: 55.083185, 23.170826
Startas: 10:50 val.


Šakiai Grand Prix 2020 – I etapas

Data: birželio 6 d.
Distancija: 53,7 km
Sukilimas: 134 m
Vieta: Plokščiai (Šakių raj.)
Starto vieta: 55.081275, 23.172982
Startas: 15:15 val.
1-as tarpinis finišas: 22,3 km (Lukšiai)
2-as tarpinis finišas: 43,1 km (Šilvėnai)
Paskutiniai trys pirmojo etapo kilometrai:


Šakiai Grand Prix 2020 – II etapas

Data: birželio 7 d.
Distancija: 86,29 km
Sukilimas: 179 m
Vieta: Plokščiai (Šakių raj.)
Starto vieta: 55.081275, 23.172982
Startas: 12:00 val.
1-as tarpinis finišas: 26,2 km (Pajotijys)
2-as tarpinis finišas: 42,1 km (Plokščiai)
3-ias tarpinis finišas: 70, 4 km (Pajotijys)
Paskutiniai trys antrojo etapo kilometrai:|