Lietuvos plento taurė

Šakiai Grand Prix 2020

Data: birželio 6-7 d.
Kategorija: D3.2
Distancija: 60,25 km (prologas + 2 etapai)
Sukilimas: 213 m (prologas + 2 etapai)

 

Įskaitos prioriteto tvarka:
Bendroji įskaita (pagal laiką)
Sprinto įskaita (pagal visus taškus)
Aktyviausio dviratininko įskaita (pagal tarpinių taškus)
Moterų įskaita (pagal laiką)
U16 įskaita (pagal laiką)

Podiumai pagal amžiaus grupes:
1. M14
2. M16
3. M18
4. M19
5. M30
6. M40
7. M50 (M50; M60; M70)
8. V14
9. V16
10. V18
11. V19
12. V30
13. V40
14. V50
15. V60
16. V70
17. Komandinė

Taškai ir bonus sekundės už vietas tarpiniuose finišuose:
1 vieta – 3 taškai + 3 sek
2 vieta – 2 taškai + 2 sek
3 vieta – 1 taškas + 1 sek

Taškai ir bonus sekundės už vietas etapo finiše:
1  vieta – 15 taškų + 10 sek
2  vieta – 11 taškų + 6 sek
3 vieta – 9 taškai + 4 sek
4 vieta – 7 taškai
5 vieta – 6 taškai
6 vieta – 5 taškai
7 vieta – 4 taškai
8 vieta – 3 taškai
9 vieta – 2 taškai
10 vieta – 1 taškas

Programa:

Šeštadienis, birželio 6 d.
08:00 – Numerių atsiemimo ir registracijos vietoje pradžia
10:00 – D3 prologas, TOP3 apdovanojimai iškart po finišo
11:50 – D3 įskaitų apdovanojimai
12:00 – D3 dalyvių grupinis pervažiavimas į pirmo etapo starto vietą (25 km), nuo prologo starto
13:40 – D3 pirmo etapo startas, etapo TOP3 apdovanojimai iškart po finišo, laiko limitas – iki 15:05 val.

Sekmadienis, birželio 7 d.
09:50 – D3 įskaitų lyderių apdovanojimai
10:00 – D3 antro etapo startas
13:00 – D3 apdovanojimai

“Šakiai Grand Prix 2020” lenktynės vykdomos pagal daugiadienių lenktynių taisykles. T.y. prologe nestartavę ar nefinišavę dalyviai, kituose etapuose startuoti negali. Taip pat ir pirmame etape nestartavę ar nefinišavę (ar netilpę į laiko limitą) dalyviai , antrame etape startuoti negali.

D3 prologo starto protokolas:

PavardėVardasDA.Ž.KomandaStarto laikas
AbečiūnasIgnasD3V19Fakelai10:00:30
AmbrazaitisEvaldasD3V40Vėjas - Šakiai10:01:00
AnčlauskasRomutisD3V50Kauno sporto mokykla Startas10:01:30
AntanaitisArūnasD3V40Velomanai Team10:02:00
BABRAITISROLANDASD3V60PANEVĖŽIO KLUBAS DVIRAČIAI10:02:30
BanysVidmantasD3V30 10:03:00
BronickienėVaidaD3M19Nikeliuotas špykis - Alytus10:03:30
BudraŽilvinasD3V50 10:04:00
BugajevaitėElvyraD3M18VMSC - DSK Sietynas10:04:30
ButautaitėAistėD3M14DSK Minu10:05:00
ČerneckasLaurynasD3V30Fakelai10:05:30
DabrilaVaidasD3V50 10:06:00
DabrišiusValentinasD3V60 10:06:30
ButautasĄžuolasD3V16DSK Minu10:07:00
GailiešaitėKarolinaD3M16Ignalinos kultūros ir sporto centras10:07:30
GasilionisValdasD3V40 10:08:00
GrackaitėAustėjaD3M14Šilalės SM DSK Kvėdarna10:08:30
GrundulasTadasD3V30G. Varžytuvininkai10:09:00
GustaitisMartynasD3V16Bernatonio dviračių akademija10:09:30
JakubonisMariusD3V40VeloVilkmergė10:10:00
JančauskasRamūnasD3V30 10:10:30
JankūnasDainiusD3V30Velomanai Team10:11:00
JanuškevičiusJovaldasD3V40Jokers - Santa Monica Networks10:11:30
JokubonisVytautasD3V50 10:12:00
JuozapavičiusLaimisD3V19Nikeliuotas špykis - Alytus10:12:30
JurevičėAistėD3M30HighPeaks Lietuva10:13:00
JurkevičiusVladasD3V19Fakelai10:13:30
JUŠKEVIČIŪTĖUGNĖD3M14VILKAVIŠKIO SM-DSK "AIRA"10:14:00
KardelisKostasD3V16DSK Minu10:14:30
KaselisRaimondasD3V40VeloVilkmergė10:15:00
KiušasPetrasD3V70Dviratai-Daistatus10:15:30
KolegaVaidutisD3V50Vėjas - Šakiai10:16:00
KrilauskasGiedriusD3V50 10:16:30
KertenisIgnasD3V14DSK Minu10:17:00
KudrevičiusEdvinasD3V30Velo Ghost Veloma10:17:30
KundrotasGabrieliusD3V16Klubas ,,GREITIS ‘’Panevėžio raj. savivaldybė10:18:00
LaurinavičiusTitasD3V14 10:18:30
LekavičiūtėAuksėD3M14Šilalės SM DSK Kvėdarna10:19:00
LomonosovasArūnasD3V30TMB Racing team10:19:30
MakūnasVirgilijusD3V50Vėjas - Šakiai10:20:00
MažeikaVytautasD3V60Nikeliuotas špykis - Alytus10:20:30
MažuolienėIrinaD3M19SK S-Sportas10:21:00
MeduneckijViktorD3V19Best team Init10:21:30
MickevičiusArnasD3V19 10:22:00
MikalauskasModestasD3V18Monarch Cycling Team10:22:30
MikalauskasTomasD3V30Monarch Cycling Team10:23:00
MikašauskaitėSkaistėD3M16Šilalės SM DSK Kvėdarna10:23:30
MudėnasGiedriusD3V14Ignalinos kultūros ir sporto centras10:24:00
NakutisArijusD3V14VMSC - DSK Sietynas10:24:30
NavakasLukasD3V18 10:25:00
NeimantėLaužikaitėD3M18Cirko Meškutės10:25:30
PaketurisMantasD3V30Vėjas - Šakiai10:26:00
PaleckasAndriusD3V30 10:26:30
PavalkisMariusD3V19Vėjas - Šakiai10:27:00
PavlovasJustinasD3V14DSK Minu10:27:30
PavlovasArūnasD3V40Velomanai Team10:28:00
PetkevičiusErnestasD3V30Sportomanai TEAM10:28:30
PetrauskasRytisD3V30Fakelai10:29:00
PlančiūnienėEglėD3M40Vėjas - Šakiai10:29:30
ProkarenkaArtūrasD3V40 10:30:00
PuišytėVytenėD3M16Bernatonio dviračių akademija10:30:30
RamonasHenrikasD3V40 10:31:00
ReisasZigmasD3V14VMSC RUONIAI10:31:30
RemeikaEdvardasD3V40Velomanai Team10:32:00
RimydisArtūrasD3V40VeloVilkmergė10:32:30
RupeikaIgnasD3V19 10:33:00
ŠABUNKAITĖVIKTORIJAD3M14VILKAVIŠKIO SM-DSK "AIRA"10:33:30
ŠinkūnasGvidasD3V16Nikeliuotas špykis - Alytus10:34:00
ŠleiniusDominykasD3V16Klaipėdos Viesulo SC10:34:30
SteponėnaitėMantėD3M16Ignalinos kultūros ir sporto centras10:35:00
TatarunasRaimondasD3V30 10:35:30
TruncėVytenisD3V19 10:36:00
VadapalasEimantasD3V16Klubas ,,GREITIS ‘’Panevėžio raj. savivaldybė10:36:30
ValiukevičiūtėLaurynaD3M14VMSC - DSK Sietynas10:37:00
VeikšraSigitasD3V40 10:37:30
VilčinskasGiedriusD3V40Vėjas - Šakiai10:38:00
VilunasVytautasD3V16Bernatonio dviračių akademija10:38:30
ViršilasOrestasD3V18DSK Minu10:39:00
VisockasArūnasD3V40 10:39:30
VoitkevičAdrianaD3M14VMSC - DSK Sietynas10:40:00
ŽekaitėAustėjaD3M16Šilalės SM DSK Kvėdarna10:40:30
TamsValtersD3V14Dobeles sporta skola10:41:00
ŽemaitytėMartynaD3M16VMSC - DSK Sietynas10:41:30
LazdinsDidzisD3V14Dobeles sporta skola10:42:00
ŽilionisTadasD3V16DSK Minu10:42:30
ŽvirblytėAušrinėD3M16Bernatonio dviračių akademija10:43:00

Šakiai Grand Prix 2020 – prologas

Data: birželio 6 d.
Distancija: 3,06 km
Sukilimas: 47 m
Vieta: Plokščiai (Šakių raj.)
Starto vieta: 55.083185, 23.170826
Startas: 10:00 val.


Šakiai Grand Prix 2020 – I etapas

Data: birželio 6 d.
Distancija: 20,34 km
Sukilimas: 90 m
Vieta: Joginiškiai (Šakių raj.)
Starto vieta: 55.064256, 23.397924
Startas: 13:40 val.
Tarpinis finišas: 9,7 km (Šilvėnai)
Paskutiniai trys pirmojo etapo kilometrai:


Šakiai Grand Prix 2020 – II etapas

Data: birželio 7 d.
Distancija: 37,25 km
Sukilimas: 76 m
Vieta: Plokščiai (Šakių raj.)
Starto vieta: 55.081275, 23.172982
Startas: 10:00 val.
Tarpinis finišas: 21,4 km (Pajotijys)


Paskutiniai trys antrojo etapo kilometrai: