Lietuvos plento taurė

Lietuvos plento taurės vyrų reitingas:

(atnaujinta 2021 birželio 9 d.)

Reitinge 2021 metais nestartavusių dviratininkų amžiaus grupės pateiktos pagal 2020 metų nuostatus. Registracijos metu diviziono pasirinkimo išimtys taikomos tik pagal 2021 metų nuostatuose nustatytas amžiaus grupes.

Pavardė VardasA.Ž.KomandaTaškai
Beniušis JustasV19LVIV cycling team; Klaipėdos "Viesulo SC"417
Januškevičius MantasV19LVIV327
Kmieliauskas RokasV19SM "Gaja"323
Adomaitis RokasV18Klaipėdos "Viesulo SC"308
Klimavičius JustasV19Impuls racing team264
Džervus DarijusV30Memel Cycling Team260
Masiulis DenasV19Espoir cycliste saint-etienne loire; Klaipėdos "Viesulo" SC255
Lašinis VenantasV19LVIV cycling team; Klaipėdos "Viesulo SC"248
Kelmelis AristidasV19Kaunas Cycling Team220
Kovaliovas EdgarasV30Top Team cycling214
Staliūnas MantasV30Top Team Cycling207
Talačka LukasV19Top Team Cycling205
Gudiškis EimantasV19Colibri cycling198
Zaleskis MariusV30Šilalės SM-DSK Kvėdarna186
Šertvytis DonatasV30Kaunas Cycling Team180
Mikutis AivarasV19Ampler Development Team177
Bogdanovics MarisV30Dobeles dzirnavnieks/FeelFree162
Videika AiridasV19NSPORT- Nikeliuotas špykis Alytus157
Sanda AndriusV30Memel Cycling Team145
Bitinas MantasV19Ampler Development Team137
Andriuškevičius MantasV30NSPORT- Nikeliuotas špykis Alytus128
Kvajauskas PovilasV30NSPORT- Nikeliuotas špykis Alytus121
KRASTS AlekssV19Dobeles dzirnavnieks/FeelFree115
Levickis DariusV40Memel Cycling Team114
Burka DominykasV16Antaris Team107
Čivilis ElijusV40Top Team Cycling106
Balanaitis ArminasV30Impuls racing team105
Balčiūnas MantasV19Kaunas Cycling Team105
Grigas LaurynasV30Jokers - Santa Monica Networks103
KNOPS KristapsV30EVELO TEAM / RRS101
Ansons KristersV19Ampler Development Team100
Mikutis KristupasV16Šilalės SM DSK Kvėdarna100
Brusokas ViliusV19NSPORT- Nikeliuotas špykis Alytus99
Kundrotas GabrieliusV18RSG ,Panevėžio raj.,,GREITIS''94
Špakov SergejV50NSPORT- Nikeliuotas špykis Alytus93
Petrusevičius RimasV40Ultrabike89
Vareikis VitalisV50FOCUS Vilnius89
BARTAŠEVIČIUS JuliusV19RC Die Schwalben München87
Raugala GustasV19KDM-Pack Cycling Team87
Šakūnas ValdasV19Klaipėdos "Viesulo SC"87
Petraitis VikintasV30VeloPeak Hunters86
VOSEKALNS AndrisV19EVELO TEAM / RRS84
Baranauskas TadasV16GREITIS83
Zdanevičius JokūbasV30Memel Cycling Team83
Kazakevičius ArtūrasV19Dviratai-Daistatus82
Janušauskas AlgimantasV40 81
Meskys AudriusV50Velomanai Team78
BINOVSKIS Bruno MartinsV19EVELO TEAM / RRS77
Matuzevičius ŽygimantasV19Colibri Cycling76
Musteikis ReinoldasV30Velonova Bioracer cycling team74
Radzevičius VaidotasV30Runglorious Bastards73
Micė TomasV30Velonova - Bioracer cycling team72
Petkevičius ArminasV19SportoManai Cycling TEAM72
Maniušis MartynasV30Utena Cycling Team71
Audzijonis VilmantasV50Kaunas Cycling Team70
Bagdonas GediminasV30Memel Cycling Team70
Bajorūnas DonatasV19VeloPeak Hunters69
Novikovas ValerijusV40Kaunas Cycling Team69
Skinkys AudriusV40Impuls Racing Team69
Kubelskas GediminasV18SM "Gaja" 68
Matuliauskas EgidijusV30Impuls Racing Team68
Paukštaitis MantasV19Velomanai Team67
Pavlovs EvaldsV30ZZK67
Laurinavičius TitasV16Kauno SM Gaja66
Mackelis TadasV30Impuls Racing Team65
Žekas EdgarasV18Šilalės SM DSK Kvėdarna65
Sankauskis AdolfasV30VELO Šiauliai63
Venskus AlgirdasV30Fakelai63
Buivydas ArtūrasV30VELO Šiauliai62
Jonauskas SvajunasV19EL EKO SPORT60
Ktasts AleksisV19Dobeles dzirnavnieks/FeelFree60
Jakubauskas SimonasV40Fakelai58
Rubenis PaulsV19Ampler Development Team58
Dudonis PovilasV30NSPORT- Nikeliuotas špykis Alytus57
Jurašius DariusV30VELO Šiauliai57
Simonavičius DainiusV40Velomanai Team57
Lipnevičius ArūnasV50VeloRatai55
Ritums RaivisV30Dobeles dzirnavnieks/FeelFree54
BURBA VakarisV18PRSSG,DSK"Fortuna"52
Pacevičius ŠarūnasV19DSK Minu - KSM "Gaja"52
Venckus JomantasV18Šilalės SM DSK Kvėdarna52
Andrijauskas ArnasV16Klaipėdos "Viesulo" SC51
Ratkevičius MariusV30Colibri Cycling51
Stasiūnas MariusV30FOCUS Vilnius51
Baronas PauliusV30LOLA50
Frankas GiedriusV40Velonova - Bioracer cycling team50
Kardelis KostasV18DSK Minu50
Venckus JustinasV16Šilalės SM DSK Kvėdarna50
Vilčinskas GiedriusV40Vėjas - Šakiai50
Vilūnas VytautasV16Bernatonio dviračių akademija50
Kasteckas KazimierasV19LOLA49
Keliauskas RenaldasV18RSG ,Panevėžio raj.,,GREITIS''49
PETERSONS MARTINSV30Velo Ghost Veloma49
Daujotas LukasV30VeloVilkmergė48
Litinskas TadasV30Impuls Racing Team48
Mingėla MariusV30 48
SMUKULIS GatisV30EVELO TEAM / RRS48
Manikas DomasV30Impuls Racing Team46
Gedvilas RytisV19TMB Racing Team45
Lendel VasilijusV19EL EKO SPORT45
Petrauskas DonatasV19 45
Šeštakauskas VytisV30Impuls Racing Team45
Dementjev VladislavV19VeloPeak Hunters44
Gerdauskas AironasV16Utena cycling team44
Jočys MartynasV30Kaunas Cycling Team44
Krukowski AleksanderV19GKS CARTUSIA BIKE ATELIER44
Martynas JočysV30 44
Olšauskas SkalmantasV19 44
Ramaška AlgirdasV30Antaris Team43
Liobė MantvydasV30Dviratai - Daistatus42
LUKASEVICIUS ViktorasV30Cirko Meskutes42
Jankauskas DariusV30Antaris Team41
Usevičius GabrieliusV16GREITIS41
Kertenis IgnasV14Žiežmariai40
Mažeika VytautasV60NSPORT - Nikeliuotas špykis Alytus40
Kučinskas IrmantasV30Versmė MTB, Plungė39
Ganulevičs RihardsV30KS SPORTA KLUBS37
Meduneckij ViktorV19Impuls Racing Team37
Tamošiūnas DariusV50Utena cycling team37
ANDERSONS RobertsV19EVELO TEAM / RRS36
Dąbski PatrykV19WMKS Olsztyn36
Guschin VolodymyrV40ZZK36
Lelekauskas PauliusV40Dviratai-Daistatus36
Redeckis RokasV19VeloPeak Hunters36
Vitkauskas MartynasV19Nikeliuotas Špykis - Alytus36
ZASAS KarolisV30CIRKO MEŠKUTĖS RACING TEAM36
Adomaitis PovilasV19VeloPeak Hunters35
Benkevičius ArūnasV30Antaris Team35
Berlands KārlisV304Cyclists35
Girdvainis GedasV30SK S-Sportas35
Mažeika AugustasV19 35
Ramanauskas IgnasV30The Royal Athletic Club35
Ridikas Adas VėjasV30Fakelai35
KUCERJAVIJS DanielsV19EVELO TEAM / RRS34
Žemaitaitis RytisV19Vilkaviškio DSK "AIRA"34
Fiodorovas MarkasV40Velo Ghost Veloma33
HANS CHRISTIAENSENV50VeloPeak Hunters33
Kiušas PetrasV70Dviratai-Daistatus33
Pelaitis ArnasV19 33
Rudys JonasV40CHAIN GANG33
Štuopis AnicetasV40Antaris Team33
Vilinauskas VilmantasV40Velo Ghost Veloma33
Žiogas DonatasV40Dviratai-Daistatus33
Kaupas GediminasV30Velonova - Bioracer cycling team32
Kyguolis MantasV30NSPORT - Nikeliuotas špykis Alytus32
Mačiulis MykolasV30CHAIN GANG32
SIPKO TomasV19 32
Zinevičius LinasV40Dviratai-Daistatus32
Čepauskas ArūnasV30Velo Ghost Veloma31
Dailidonis AurelijusV30 31
Kareiva RimasV40Antaris Team31
Klimavičius SauliusV40VeloPeak Hunters30
Adomaitis RojusV19Colibri cycling29
Arlauskas LaurynasV19TEAM VÄNT29
LEIBMANS AivisV19Dobeles dzirnavnieks/FeelFree29
Morozovas TomasV19Antaris Team29
Petkevičius ErnestasV30SportoManai Cycling Team29
Tamošauskas PauliusV19 29
Adomaitis EgidijusV19Runglorious Bastards28
Kalvaitis RenatasV50Velomanai Team28
Klimavičius NikolasV14Utens DSC28
Laurynas GrigasV30Jokers - Santa Monica Networks28
Volkov DanielV16Bernatonio dviračių akademija28
Kalina RaimondasV50FOCUS Vilnius27
VINDECS AgrisV19EVELO TEAM / RRS27
Černeckas LaurynasV30Fakelai26
Kornilovs VitalijsV40ZZK26
KVIETINSKAS IrmantasV40Velomanai Team26
Mackevičius ŽydrūnasV40Karčema-Ružava26
Malinauskas TadasV40Blitz26
Nizevičius LinasV30Dviratai-Daistatus26
Vyšniauskas MantasV14Vilkaviškio SM-DSK "AIRA"26
Ališauskas DeivydasV16Panevėžio DSK "Fortūna"25
Budra ŽilvinasV50 25
Repšys RolandasV30 25
Ronkauskas RedasV30Mažeikiai25
Sakavičius MatasV16Bernatonio dviračių akademija25
Saulitis LaurisV40Antaris Team25
Sereika TadasV19 25
Severovas VytasV60VELO Šiauliai25
Sutkaitis ViliusV18 25
DANKBARS OskarsV16Dobeles dzirnavnieks/FeelFree24
Jurkevičius VladasV19Fakelai24
Stundžia RokasV16Utenos DSC24
Andruška VytautasV60Velopeak Hunters23
Gulinas AurimasV30Impuls Racing Team23
Leonavičius LiudasV30NEKO team23
Noceń MaciejV19GKS CARTUSIA BIKE ATELIER23
Reisas ZigmasV16VMSC Ruoniai23
Sokolovas KarolisV16Kauno SM Gaja23
Valiūnas DeividasV19MINT23
Mudėnas GiedriusV14Ignalinos rajono švietimo ir sporto paslaugų centras.22
Sokolovskij EdvardV30 22
Šimėnas KarolisV30 22
Abečiūnas IgnasV19Fakelai21
Folmer SergejV40VeloVilkmergė21
Ivanovas OlegasV19KSM GAJA21
Jocys VykintasV30VELO Šiauliai21
Mańk JózefV19WMKS Olsztyn21
Sabaliauskas MariusV30Top Team Cycling21
SPRUDE ArvisV30Dobeles dzirnavnieks/FeelFree21
Šišovas LukasV16Ignalinos rajono švietimo ir sporto paslaugų centras21
Vainius ValdasV50 21
Vaitkus TomasV30Velopeak Boilers – Tomas Vaitkus Racing21
Žiupsnys MindaugasV30VeloRatai21
Banys VidmantasV30Impuls Racing Team20
Bartašius MažvydasV19Tinklas20
Skrebelis SauliusV40Utena Cycling Team20
Stankus MindaugasV19VELO Šiauliai20
Šinkūnas GvidasV16Bernatonio dviračių akademija20
Žilionis TadasV16DSK Minu20
KOKLE GvidoV18EVELO TEAM / RRS19
Krokas MindaugasV30 19
Miliukas VytautasV40 19
Striška MindaugasV30Memel Cycling Team19
Baranauskas DariusV30NSPORT- Nikeliuotas špykis Alytus18
Jurgelenas RaimondasV50Utena Cycling Team18
SAULEVIČIUS AndriusV30Best Team - Ikigai18
Skestenis ŠarūnasV18SportoManai Cycling TEAM18
Veikšra EdgarasV18Kauno SM Gaja18
Drachneris JuliusV30 17
Januška SauliusV30Dviratai-Daistatus17
Kirmeliavičius DariusV30Antaris Team17
MACULEVIČIUS ViktorasV30 17
SALAVIČIUS LukasV16Bernatonio dviračių akademija17
Švėgžda EdgarasV19DSK Minu - KSM "Gaja"17
Babrauskas ArvydasV40Tokvila16
Dambrauskas RamūnasV30VELO Šiauliai16
Kaupas GvidasV40VELO Šiauliai16
Nakutis ArijusV14VMSC, DSK SIETYNAS16
Paketuris MantasV30Vėjas-Šakiai16
Sipavičius ArnoldasV40 16
Šaltupis RolandasV30Panevėžio klubas "Dviračiai"16
Truklickas RamunasV30SportoManai Cycling TEAM16
Vasilkevičius ArlandasV19VeloPeak Hunters16
Andruška MariusV30 15
Bujokas MariusV40 15
Kacevičius VaidasV30Impuls Racing Team15
KUNCAITIS NerijusV40CEO Cycling Club15
Laužikas PauliusV30Cirko Meškutės15
Miglinskas VidasV40VeloRatai15
POPOV JevgenijV19VeloPeak Hunters15
Vilčinskas NerijusV50Tokvila15
Žukov JurijV60Top Team Cycling15
Belov KirillV14Bernatonio dviračių akademija14
Budreckis AntanasV30GREITIS14
Bukauskas VakarisV16Bernatonio dviračių akademija14
Jankovs DimitrysV50MTB Grobenas Nnads14
Jokubonis VytautasV50LTZ Racing Team14
Lukauskis IgnasV19Team Ignite14
Michailovas SergejusV40Impuls racing team14
Semionovas AndriusV30 14
Gedminas KęstutisV40VELO Šiauliai13
Liakas MotiejusV18Klaipėdos "Viesulo" SC13
Stankevičius VytautasV30VeloPeak Hunters13
ŠČERBAKOVAS ArtūrasV50Memel cycling teams -213
Barkovskij AndrejusV40 12
Gedminas AndriusV30VELO Šiauliai12
Kaselis RaimondasV40VeloVilkmergė12
Laurynas BačiulisV30VeloVilkmergė12
Mickevičius ArnasV19 12
Naruškevič TomasV40Top Team Cycling12
Petrauskas PranasV30Impuls Racing Team12
Rusakas TomasV30Fakelai12
Simanavičius DainiusV40Impuls Racing Team12
Vadapalas EimantasV16RSG ,Panevėžio raj.,,GREITIS''12
Žalkauskas JustasV19 12
Žebrauskas EimantasV16Klaipėdos "Viesulo" sporto centras12
Bartaška IrmantasV19Utena Cycling Team11
BELIAUSKAS MindaugasV30 11
Dobravolskis MatasV19 11
GUCEVIČIUS PovilasV30NSPORT- Nikeliuotas špykis Alytus11
Naudžiūnas MindaugasV30Judam į priekį11
Raugala VaidasV50Impuls Racing Team11
SUTKUS RaimundasV40 11
Vasilenko AndrejV30 11
ASTRAUSKAS LinasV30CHAIN GANG10
Baliūnas DainiusV40VELO Šiauliai10
GURKLYS JustinasV30Colibri Cycling10
Kavaliauskas EgidijusV50VELO Šiauliai10
Lauris SaulitisV40Antaris Team10
Musteikis EivydasV30Velonova - Bioracer cycling team10
Rimkus ArminasV19 10
Šarkauskas SauliusV50Velomanai Team10
VALANČIUS AloyzasV19 10
Valeika RapolasV16Klaipėdos "Viesulo" sporto centras10
Venckūnas IgnasV19 10
Gasilionis ValdasV40 9
Grigas SauliusV40Antaris Team9
Gužauskas LukasV30 9
Kudrevičius EdvinasV30 9
Norkūnas IrmantasV19 9
Parfionovas ErikasV19Antaris Team9
PESECKIS EdmundasV50FOCUS Vilnius9
Pužauskas KarolisV30Impuls Racing Team9
Rimydis ArtūrasV40VeloVilkmergė9
Stanionis DonatasV40 9
Vitukynas AntanasV50NSPORT - Nikeliuotas špykis Alytus9
Zelenauskas DeividasV16PSC, ,,GREITIS''9
Arbataitis MykolasV14Vilkaviškio SM-DSK "AIRA"8
Butkus MantasV30 8
ČAPSKIS JustinasV30 8
Čenkus GiedriusV30Velopeak Boilers8
Glemža GediminasV30Rentway team8
Gribovskij RomanasV40Dviratai-Daistatus8
Ignatavičius AlbertasV30MONTIS MAGIA8
Kalesnykas TadasV19Dviratai-Daistatus8
Valavičius MantasV16Utens DSC8
Virkutis DovydasV19Velolaikas8
Visockas ArūnasV40 8
Ančlauskas RomutisV50Kauno sporto mokykla Startas7
Barzdenis ArminasV30 7
Butkauskas RytisV40Vėjas - Šakiai7
Dabrila VaidasV50 7
Gustaitis MartynasV18Bernatonio dviračių akademija7
Jakubonis MariusV40VeloVilkmergė7
JUOZAPAVIČIUS LaimutisV19NSPORT - Nikeliuotas špykis Alytus7
Laucius TautvydasV50Elektrenai7
Laurenčikas DomasV30 7
Petkevičius PauliusV30Affidea NEKO team7
Pratusevičius DariusV19 7
Ramonas IgnasV16 7
Remeika EdvardasV40Velomanai Team7
Rinkevičius KarolisV30Impuls Racing Team7
Serbintas MantasV30Colibri Cycling7
Stankus RobertasV19 7
Urbonas ArūnasV30Utena Cycling Team7
Alūza IgnasV16Klaipėdos "viesulo" SC6
Balčiūnas JustasV19Colibri Cycling6
Dominauskas MatasV16Klaipėdos "Viesulo" sporto centras6
Kemtys AlgirdasV60 6
Navickas KarolisV30Impuls Racing Team6
Noreika JustinasV30CHAIN GANG6
Pavliukovičius DaliusV30NEKO team6
Prokarenka ArtūrasV50VELO Šiauliai6
Raudeliūnas GabrielisV30TMB Racing Team6
Severovas RytisV30VELO Šiauliai6
Skibarka RaimondasV60Dviratai-Daistatus6
Šleinius DominykasV16Klaipėdos "Viesulo" SC6
Tarasevičius ModestasV19NSPORT - Nikeliuotas špykis Alytus6
Vaičiūnas LukasV16Kauno Sm Gaja6
Vinskas AlgisV40Velomanai Team6
Volkavičius ArtūrasV30 6
Bačiulis LaurynasV30VeloVilkmergė5
Balčiūnas ErnestasV30Sportomanai5
Biriukas ArnasV14Vilkaviškio SM-DSK "AIRA"5
ČERNAUSKAS JonasV16Bernatonio dviračių akademija5
Dervinis ValdemarasV60FOCUS Vilnius5
Gavelis AivarasV19Antaris Team5
GRUNDULIS Karlis ValtersV18EVELO TEAM / RRS5
Krukowski JanV19GKS CARTUSIA BIKE ATELIER5
Milišauskas TomasV30Fake Cake5
Noceń AdamV19WMKS Olsztyn5
Peleckis PauliusV19 5
Pupelis JustasV19 5
Rupeika IgnasV19 5
Stankevičius MartynasV30CHAIN GANG5
Šatas AugustasV30 5
Šivickas EgidijusV40 5
Šukys MintautasV19 5
Tatarūnas RaimondasV30 5
Usevičius TomasV40Panevėžio raj., GREITIS''5
Vaigauskas JuliusV30Focus Vilnius5
Zajas KarolisV30Cirko meškutės5
Ambrazaitis EvaldasV40Unlimited Carrier4
Bernatonis Marius V30Tu gimei - Tu plauki !!!4
Bingelis TitasV19 4
Dronsutavičius AudriusV40Colibri Cycling4
Gavėnavičius AugustasV30Colibri cycling4
Grincevičius ViliusV19VELO Šiauliai4
Judakof KirilV30Velopeak Boilers4
Lukšas DovydasV19KDM-Pack Cycling Team4
Norkus LinasV30VELO Šiauliai4
Rasickas AurimasV40Colibri cycling4
SALME RitvarsV18Dobeles dzirnavnieks/FeelFree4
Satkus NarimantasV40 4
Tarabrinas LiutaurasV40Colibri Cycling4
Vėlavičius RaimondasV50Impuls Racing team4
Žiemys ArnasV14Vilkaviškio SM-DSK "AIRA"4
Alijošius DovydasV30 3
Antanaitis LeonardasV40 3
ARMONAS JonasV30Fakelai3
Augulis AndriusV30Telsiai3
Balčaitis AlgirdasV19 3
Browne LiamV40Murphy Surveys Kilcullen CC3
BUDRIKIS PauliusV40Fake Cake3
Civinskas RemigijusV40Velomanai Team3
Dragūnaitis EmilijusV14Vilkaviškio SM-DSK "AIRA"3
IVAŠAUSKAS AndriusV30Impuls Racing Team3
Jankūnas DainiusV30Velomanai Team3
Jonuška EdasV19 3
Kaminskij AleksejV30TRItonas3
Mikalauskas TomasV40Monarch Cycling Team3
Paleckas AndriusV40 3
Petkevičius EmilisV19Colibri Cycling3
Raila LukasV19 3
Repsys RolandasV30 3
Robertas StankusV19 3
Sidorenka DonatasV30Street Skins cycling3
Stankevičius DeividasV14DSK Minu - KSM "Gaja"3
Uosaitis PovilasV30Nikeliuotas špykis - Alytus3
Aukštuolis GvidasV40 2
BARKAUSKAS SimasV19VeloPeak Hunters2
Bartkevičius Mykolas V19MINT2
Barzdenis JustasV30 2
Belov MaksimV40FOCUS Vilnius2
Birgilas KarolisV30Fakelai2
Butautas ĄžuolasV16DSK Minu - KSM "Gaja"2
BUTKUS JuozasV40Cirko Meskutes2
Civinskas ViliusV19 2
Grigaitis MindaugasV30VeloRatai2
JAKŠTYS VytautasV30NEKO team2
Januškevičius JovaldasV40Jokers - Santa Monica Networks 2
KABELKA JonasV30Elektrolitas2
Kazokas VytautasV18Utena cycling team2
Knyšius JustasV19Team Ignite2
Krilauskas GiedriusV50 2
Lazdauskas MariusV16DSK Minu - KSM "Gaja"2
LAZDINS DidzisV16Dobeles dzirnavnieks/FeelFree/Dobeles SS2
Lukauskis TadasV19Team Ignite2
Metlovas ViliusV16Kauno SM Gaja2
Minderis SimonasV30 2
Mučas GedvidasV30Team Ignite2
Olehno DmitrijsV19Nikeliuotas špykis - Alytus2
Pavlovas JustasV14DSK Minu2
Piktuižis JonasV19 2
Rundza KęstutisV40Team Ignite2
Rutkauskas TaurasV19HITO Team2
SANKAUSKAS DonatasV30Velomanai Team2
Stiga TautvydasV30 2
Šlikas RokasV16 2
Šmita AloyzasV60 2
Šoliūnas SimasV19 2
Švenčionis MindaugasV30Dviratai - Daistatus2
TAMS ValtersV16Dobeles dzirnavnieks/FeelFree/Dobeles SS2
Tamulis AndriusV30Velopeak Boilers2
Taškevičius AlgirdasV60Nikeliuotas Špykis - Alytus2
Venckunas JonasV14Gaja2
Zavistanavičius RamūnasV30Devbridge2
ŽEMAITIS ŽygimantasV19Vėjas-Šakiai2
Žiedelis MindaugasV30Team Ignite2
Žukauskas AlbertasV30 2
Žukauskas LinasV40 2
ALEKNA ArnasV30Unlimited Carrier1
Augustinas ŽilvinasV40VeloRatai1
BABRAITIS ROLANDASV60PANEVĖŽIO KLUBAS DVIRAČIAI1
Bartašius KęstutisV50Individualiai1
Bartoševičius ValdasV50 1
Bernadickas RimantasV50 1
Blaževičius ValentinasV30VeloVilkmergė1
Červonikov VladislavV19 1
Dapkus MariusV40 1
Dijokas NedasV14Utena Cycling Team1
Dulskas LukasV19 1
Gedrimas MantasV14Klaipėdos Viesulo SC1
Gineika GytisV30 1
Grigorjevas TomasV30Radviliškio rajono savivaldybės komanda1
GRUMULAITIS MažvydasV19Vėjas - Šakiai1
Gudaitis GintarasV50VeloRatai1
Gudeliūnas JuozasV60Elektrėnų savivaldybės komanda1
Jacka DeividasV30Civinity1
Jančauskas RamūnasV40 1
JANKAUSKAS PovilasV30Utena Cycling Team1
Jarukas DinasV30VeloVilkmergė1
Jasinskas ViliusV19 1
Jasius JuliusV50Radviliškio rajono savivaldybės komanda1
Kavaliauskas ArtūrasV30 1
Kaziukėnas JuozasV30 1
Kaziulis RokasV16Radviliškio rajono savivaldybės komanda1
KOLEGA VaidasV50Vėjas - Šakiai1
Kriščiūnas AivarasV40 1
Linkevičius SimonasV30 1
Lizunovas ViliusV14Bernatonio dviračių akademija1
Lugin PavelV19 1
Maciukevičius ImantasV30VeloVilkmergė1
Markevičius DanasV30 1
Merkevicius ErnestasV19 1
Mikalauskas ModestasV18Monarch Cycling Team1
Misevičius VaidasV30VeloRatai1
Mordasas AndriusV30Radviliškio rajono savivaldybės komanda1
Ogarkov ValerijusV30Radviliškio rajono savivaldybės komanda1
Parniauskas TautvydasV19Fakelai1
Petraitis VytenisV16Radviliškio rajono savivaldybės komanda1
Petrusevičius ArnasV19 1
Pladas ŠarūnasV40Pladas Racing1
Plineris MarkasV19 1
Ramaska MindaugasV30"Čia gali būti jūsų reklama"1
Repšas MartynasV14Klubas ,,Greitis’’ Panevėžio rajono savivaldybė PSC1
Ruškys VytautasV60Akmenėje beverčiai1
Sakavičius LukasV16Alytaus Bernatonio DA1
Sakeris RimantasV50Victoria1
SIMANAVIČIUS BroniusV70 1
STATKUNAS ELVINASV19 1
Šalavka DanieliusV16VMSC-DSK SIETYNAS1
Šalavka MartinasV16VMSC-DSK SIETYNAS1
Šaulys RegimantasV30RunGloriuos Bastards1
Šepikas JuliusV19 1
ŠLIUPAS JonasV16Bernatonio dviraciu akademija1
Tamosauskas MartynasV19 1
Tuzikas TadasV30VeloVilkmergė1
Ulevičius KęstutisV60 1
Valinčius JustasV18 1
Venckunas TomasV40 1
Virbukas EgidijusV40Radviliškio rajono savivaldybės komanda1
Zemleris Marius V40 1
Žibaitis RemigijusV40VELO Šiauliai1
Žvirblis TadasV30 1