Lietuvos plento taurė

DALYVIAI

Eilės nr. UCI ID Pavardė Vardas Divizionas Amžiaus grupė Komanda
1 100 851 586 07 Ališauskas Deivydas 1-as divizionas (D1) V18 Panevėžio DSK "Fortūna"
2 Ančlauskas Romutis 3-ias divizionas (D3) V50 Kauno sporto mokykla "Startas"
3 Andrijauskas Arnas 1-as divizionas (D1) V16 Klaipėdos "Viesulo SC"
4 ANDRIUŠKEVIČIUS Mantas 1-as divizionas (D1) V30 Nsport-Nikeliuotas špykis Alytus
5 10060663477 Andruška Vytautas 2-as divizionas (D2) V60 Velopeak Hunters
6 Vilkaviškis ARBATAITIS MYKOLAS 3-ias divizionas (D3) V14 Vilkaviškio SM-DSK "AIRA"
7 Armonas Jonas 2-as divizionas (D2) V30 Fakelai
8 Audzijonis Vilmantas 1-as divizionas (D1) V50 Kaunas Cycling Team
9 Augustinas Žilvinas 3-ias divizionas (D3) V40 VeloRatai
10 Vilnius Balanaitis Arminas 1-as divizionas (D1) V30 Impuls racing team
11 10107519531 Balčiūnas Mantas 1-as divizionas (D1) V19 Kaunas Cycling Team
12 Kaunas Banys Vidmantas 2-as divizionas (D2) V30 Impuls Racing Team
13 Baranauskas Darius 2-as divizionas (D2) V30 Nsport-Nikeliuotas špykis Alytus
14 vilnius Barkovskij Andrei 3-ias divizionas (D3) V40
15 Utena Bartaska Irmantas 2-as divizionas (D2) V19 Utena Cycling team
16 10052433231 Baskevičiūtė Greta 2-as divizionas (D2) M18 PRSSG,DSK EL-EKO SPORT tempas
17 Pabradė Beganskij Eduard 2-as divizionas (D2) V30 Uponor
18 Beniušis Justas ProD1 V19 Klaipėdos "Viesulo" SC
19 Benkevicius Arunas 2-as divizionas (D2) V30 Antaris Team
20 Vilkaviškis BIRIUKAS ARNAS 3-ias divizionas (D3) V14 Vilkaviškio SM-DSK "AIRA"
21 Blaževičius Valentinas 3-ias divizionas (D3) V30 VeloVilkmergė
22 10105611863 Bogavičius Paulius 2-as divizionas (D2) V18 DSK Vitus
23 Bronickienė Vaida 3-ias divizionas (D3) M30 Nsport-Nikeliuotas špykis Alytus
24 Bručaitė Barbora 3-ias divizionas (D3) M18 PRSSG
25 Brusokas Vilius 1-as divizionas (D1) V19 Nsport-Nikeliuotas špykis Alytus
26 Buivydas Artūras 1-as divizionas (D1) V30 VELO Šiauliai
27 Bujokas Marius 2-as divizionas (D2) V40
28 Bukauskas Vakaris 2-as divizionas (D2) V16 Bernatonio dviračių akademija
29 100 886 040 26 Burba Vakaris 1-as divizionas (D1) V18 PRSSG,DSK"Fortuna"
30 Šakiai Butkauskas Rytis 3-ias divizionas (D3) V40 Vėjas-Šakiai
31 Gargždai Čepauskas Arūnas 2-as divizionas (D2) V30 Velo Ghost Veloma
32 Cerneckas Laurynas 2-as divizionas (D2) V30 Fakelai
33 Čičasovas Aleksandras 3-ias divizionas (D3) V19 Danske Bank Cycling Club
34 Civinskas Remigijus 2-as divizionas (D2) V50 Velomanai Team
35 Dabrila Vaidas 3-ias divizionas (D3) V50
36 Dambrauskas Ramūnas 2-as divizionas (D2) V30 VELO Šiauliai
37 Utena Daneikaitė Miglė 2-as divizionas (D2) M16 Utenos DSC-Utena cycling team
38 Dapkus Marius 3-ias divizionas (D3) V40
39 10052139706 Dmitrijs Jankovs 2-as divizionas (D2) V50 MTB Grobiņas novads
40 Dovgialo Natali 3-ias divizionas (D3) M18
41 Vilkaviškis DRAGŪNAITIS EMILIJUS 3-ias divizionas (D3) V14 Vilkaviškio SM-DSK "AIRA"
42 Dubauskaitė Eglė 3-ias divizionas (D3) M18 PRSSG
43 Dudonis Povilas 1-as divizionas (D1) V30 Nsport-Nikeliuotas špykis Alytus
44 Dutkus Karolis 3-ias divizionas (D3) V30 VeloVilkmergė
45 10006601640 Džervus Darijus ProD1 V30 Memel Cycling Team
46 Fiodorovas Markas 2-as divizionas (D2) V40 Velo Ghost Veloma
47 Gasilionis Valdas 2-as divizionas (D2) V40
48 Gavelis Aivaras 2-as divizionas (D2) V19 Antaris Team
49 Gedminas Kęstutis 2-as divizionas (D2) V40 VELO Šiauliai
50 Gedvilas Rytis 1-as divizionas (D1) V19
51 Utena Gerdauskas Aironas 2-as divizionas (D2) V16 Utenos DSC-Utena cycling team
52 101 107 513 48 Gnižinskas Nedas 3-ias divizionas (D3) V16 Panevėžio DSK "Fortūna"
53 Kaunas Granickiene Birute 3-ias divizionas (D3) M30
54 Gribovskij Romanas 2-as divizionas (D2) V40 Dviratai-Daistatus
55 10036570600 Grigas Laurynas 1-as divizionas (D1) V30 Kaunas Cycling Team
56 Grigas Saulius 2-as divizionas (D2) V40 Antaris Team
57 Gucevičius Povilas 1-as divizionas (D1) V30 Nsport-Nikeliuotas špykis Alytus
58 10115241539 Gustaitis Martynas 2-as divizionas (D2) V18 Dviračių akademija
59 Vievis Ivašauskas Andrius 2-as divizionas (D2) V30 Impuls Racing Team
60 Jakovlevas Vladimiras 2-as divizionas (D2) V40 Uponor
61 Ukmergė Jakubonis Marius 3-ias divizionas (D3) V40 VeloVilkmergė
62 10107474566 Jankauskas Darius 2-as divizionas (D2) V30 Antaris Team
63 Janušaitis Paulius 2-as divizionas (D2) V30 Dviratai-Daistatus
64 Janušauskas Algimantas 1-as divizionas (D1) V40
65 Januška Saulius 2-as divizionas (D2) V30 Dviratai-Daistatus
66 Jocys Vykintas 2-as divizionas (D2) V30 VELO Šiauliai
67 10060664184 Jokubonis Vytautas 3-ias divizionas (D3) V50
68 101 002 597 86 Jonaitytė Gabija 3-ias divizionas (D3) M16 Panevėžio DSK "Fortūna"
69 Jonuška Edas 2-as divizionas (D2) V19
70 Juozapavicius Laimutis 3-ias divizionas (D3) V19 Nsport- Nikeliuotas špykis Alytus
71 Jurašius Darius 1-as divizionas (D1) V30 VELO Šiauliai
72 Jurkevičius Vladas 2-as divizionas (D2) V19 Fakelai
73 Vilnius Kacevičius Vaidas 2-as divizionas (D2) V30 Impuls racing team
74 Kalesnykas Tadas 2-as divizionas (D2) V30 Dviratai-Daistatus
75 Kalvaitis Renatas 2-as divizionas (D2) V50 Velomanai Team
76 100 802 209 03 Kardelis Kostas 1-as divizionas (D1) V18 DSK Minu
77 Kaselis Raimondas 3-ias divizionas (D3) V40 VeloVilkmergė
78 Vilnius Kasteckas Kazimieras 2-as divizionas (D2) V19 LOLA
79 Kaupas Gvidas 2-as divizionas (D2) V40 VELO Šiauliai
80 Kavaliauskas Egidijus 2-as divizionas (D2) V50 VELO Šiauliai
81 Utena Kazokas Vytautas 2-as divizionas (D2) V18 Utenos DSC-Utena cycling team
82 10036589390 Kelmelis Aristidas 1-as divizionas (D1) V19 Kaunas Cycling Team
83 10091556058 Kertenis Ignas 2-as divizionas (D2) V14 Žiežmariai
84 Kertenytė Kornelija 2-as divizionas (D2) M19 Dviratai-Daistatus
85 Kilijonienė Kristina 3-ias divizionas (D3) M40
86 101 062 638 84 Kiseliūnaitė Orinta 3-ias divizionas (D3) M14 Panevėžio DSK "Fortūna"
87 Kiušas Petras 3-ias divizionas (D3) V70 Dviratai-Daistatus
88 Vilnius Klimavičius Justas 1-as divizionas (D1) V19 Impuls racing team
89 Utena Klimavičius Nikolas 2-as divizionas (D2) V16 Utenos DSC-Utena cycling team
90 Klaipėda Knieža Pranas 2-as divizionas (D2) V40 Velo Ghost Veloma
91 ŠAKIAI Kolega Vaidas 3-ias divizionas (D3) V50 vejas
92 Klaipėda Kondrotas Simas 2-as divizionas (D2) V30 Velo Ghost Veloma
93 Krokas Mindaugas 2-as divizionas (D2) V30
94 Kvajauskas Povilas 1-as divizionas (D1) V30 Nsport-Nikeliuotas špykis Alytus
95 Kvietinskas Irmantas 2-as divizionas (D2) V40 Velomanai Team
96 Elektrenai Laucius Tautvydas 2-as divizionas (D2) V50
97 10111659815 Laurinavičius Titas 1-as divizionas (D1) V16 Kauno SM Gaja
98 Lelekauskas Paulius 2-as divizionas (D2) V40 Dviratai-Daistatus
99 Liobė Mantvydas 2-as divizionas (D2) V30 Dviratai-Daistatus
100 Lipnevičius Arūnas 2-as divizionas (D2) V50 VeloRatai
101 Vilnius Listopadas Aleksandras 3-ias divizionas (D3) V40 impuls racing team
102 Kaunas Litinskas Tadas 2-as divizionas (D2) V30 Impuls Racing Team
103 10036592525 Lukšas Dovydas 1-as divizionas (D1) V19 KDM-Pack Cycling Team
104 Mačiulis Mykolas 1-as divizionas (D1) V30 CHAIN GANG
105 Makaveckas Gytis 2-as divizionas (D2) V30 Utena Cycling Team
106 Utena Maniusis Martynas 2-as divizionas (D2) V30 Utena cycling team
107 Martynas Stankevičius 1-as divizionas (D1) V30 CHAIN GANG
108 Matulevičius Saulius 3-ias divizionas (D3) V30 Alytus
109 Matulevičiūtė Saulė Patricija 3-ias divizionas (D3) M14 Alytus
110 Matuzevicius Ramunas 2-as divizionas (D2) V30
111 Mažeika Vytautas 3-ias divizionas (D3) V60 Nsport-Nikeliuotas špykis Alytus
112 Mažeika Augustas 2-as divizionas (D2) V19 Panevėžio klubas “Dviračiai”
113 Meduneckij Viktor 2-as divizionas (D2) V19 Impuls Racing Team
114 Meskys Audrius 2-as divizionas (D2) V50 Velomanai Team
115 Vilnius Michailovas Sergejus 3-ias divizionas (D3) V40 Impuls Racing Team
116 Vilnius Mickevičius Arnas 1-as divizionas (D1) V19
117 Mikalauskas Tomas 3-ias divizionas (D3) V40 Monarch Cycling Team
118 Klaipėda Mingėla Marius 1-as divizionas (D1) V30 FAKELAI
119 Kedainiai Misevičius Vaidas 3-ias divizionas (D3) V30 VeloRatai
120 10107178920 Musteikis Reinoldas 1-as divizionas (D1) V30 Velonova - Bioracer cycling team
121 Musteikis Eivydas 2-as divizionas (D2) V30 Velonova Bioracer cycling team
122 10100667186 Nakutis Arijus 1-as divizionas (D1) V16 VMSC-DSK SIETYNAS
123 Noreika Justinas 1-as divizionas (D1) V30 CHAIN GANG
124 Ukmergė Norinkevičienė Dovilė 3-ias divizionas (D3) M30 VeloVilkmergė
125 10001473976 Novikovas Valerijus 1-as divizionas (D1) V40 Kaunas Cycling Team
126 Olšauskas Skalmantas 2-as divizionas (D2) V19
127 10085211652 Pakėnas Jurgis 1-as divizionas (D1) V30 Top Team Cycling
128 Kaunas PALECKAS ANDRIUS 3-ias divizionas (D3) V40
129 Vilnius Parfionovas Erikas 2-as divizionas (D2) V19 Antaris Team
130 Petkevičius Emilis 1-as divizionas (D1) V19 Colibri Cycling
131 Petkevičius Ernestas 2-as divizionas (D2) V30 SportoManai Cycling Team
132 Vilnius Petkevicius Paulius 2-as divizionas (D2) V30 NEKO team
133 Klaipėda Petraitis Vikintas 1-as divizionas (D1) V30 VeloPeak Hunters
134 Vilnius Petrauskas Pranas 2-as divizionas (D2) V30 Impuls racing team
135 Vilnius Petrauskienė Tatjana 2-as divizionas (D2) M30
136 Puskunigis Artūras 3-ias divizionas (D3) V40
137 Pužauskas Karolis 2-as divizionas (D2) V30 Impuls Racing Team
138 Radzevičius Vaidotas 1-as divizionas (D1) V30 Runglorious Bastards
139 Ragažinskienė Daiva 2-as divizionas (D2) M30 Colibri cycling
140 Ramanauskas Ignas 2-as divizionas (D2) V30 Velo Ghost Veloma
141 Ramaška Algirdas 2-as divizionas (D2) V30 Antaris Team
142 Vilnius Ratkevičius Marius 1-as divizionas (D1) V30 Colibri Cycling
143 Vilnius Raudeliūnas Gabrielis 3-ias divizionas (D3) V30 TMB Racing Team
144 Raudonius Gytis 3-ias divizionas (D3) V30
145 Vilnius Raugala Vaidas 2-as divizionas (D2) V50 Impuls Racing Team
146 10036589087 Raugala Gustas 1-as divizionas (D1) V19 KDM-Pack Cycling Team
147 Razgaitis Adomas 3-ias divizionas (D3) V70
148 Ridikas Adas Vėjas 1-as divizionas (D1) V30 FAKELAI
149 Rinkevičius Karolis 2-as divizionas (D2) V30 Impuls Racing Team
150 Rusakas Tomas 2-as divizionas (D2) V30 Fakelai
151 Sakavičius Matas 2-as divizionas (D2) V16 Bernatonio dviračių akademija
152 Sakavičius Lukas 3-ias divizionas (D3) V16 Bernatonio dviračių akademija
153 Šakūnas Valdas ProD1 V19 Klaipėdos "Viesulo" SC
154 Saltupis Rolandas 3-ias divizionas (D3) V30 Panevezio Klubas Dviraciai
155 Samokišina Karina 3-ias divizionas (D3) M18 PRSSG
156 Šarkanienė Karolina 3-ias divizionas (D3) M19
157 Vilnius Šarkauskas Linas 3-ias divizionas (D3) V19
158 SAULEVIČIUS Andrius 2-as divizionas (D2) V30 Best Team _ IKIGAI
159 Saulitis Lauris 2-as divizionas (D2) V40 Antaris Team
160 Sereika Tadas 2-as divizionas (D2) V19
161 100 069 031 48 Šertvytis Donatas 1-as divizionas (D1) V30 Kaunas Cycling Team
162 Severovas Vytas 3-ias divizionas (D3) V60 VELO Šiauliai
163 SIMANAVIČIUS Bronius 3-ias divizionas (D3) V70
164 Simonas Jakubauskas 2-as divizionas (D2) V40 Fakelai
165 Simonavičius Dainius 2-as divizionas (D2) V40 Velomanai Team
166 Šinkūnas Gvidas 2-as divizionas (D2) V16 Bernatonio dviračių akademija
167 Sipko Tomas 2-as divizionas (D2) V19
168 Špakov Sergej 2-as divizionas (D2) V50 Nsport-Nikeliuotas špykis Alytus
169 Vilnius Staliunas Mantas ProD1 V30 Top Team Cycling
170 Stanionis Donatas 3-ias divizionas (D3) V40 Nsport-Nikeliuotas špykis Alytus
171 Klaipėda Stankevičius Vytautas 2-as divizionas (D2) V30 VeloPeak Hunters
172 Stasiūnas Marius 1-as divizionas (D1) V30 FOCUS Vilnius
173 10005444108 Striška Mindaugas ProD1 V30 Memel Cycling Team
174 Utena Stundžia Rokas 2-as divizionas (D2) V16 Utenos DSC-Utena cycling team
175 Vilnius Štuopis Anicetas 2-as divizionas (D2) V40 Antaris Team
176 Vilkaviškis SUKACKAS BENAS 3-ias divizionas (D3) V14 Vilkaviškio SM-DSK "AIRA"
177 Švenčionis Mindaugas 2-as divizionas (D2) V30 Dviratai-Daistatus
178 Sviderskas Marius 3-ias divizionas (D3) V30
179 10008696739 Talačka Lukas ProD1 V19 Top Team Cycling
180 Tarasevicius Modestas 3-ias divizionas (D3) V19 Nsport-Nikeliuotas špykis Alytus
181 Klaipėda Ungurytė-Kondrotienė Edita 2-as divizionas (D2) M30 Velo Ghost Veloma
182 Urba Mykantas 3-ias divizionas (D3) V30 TMB Racing Team
183 Urniežius Alvidas 3-ias divizionas (D3) V60
184 Vainius Vakdas 2-as divizionas (D2) V50 Ultrabike-Tova
185 Valatka Paulius 3-ias divizionas (D3) V30 Antaris Team
186 Utena Valavičius Mantas 2-as divizionas (D2) V18 Utenos DSC-Utena cycling team
187 10111284040 Valeika Rapolas 1-as divizionas (D1) V16 Viesulo SC, Klaipėda
188 101 025 700 06 Variakojytė Erna 3-ias divizionas (D3) M16 Panevėžio DSK "Fortūna"
189 Vasilkevičius Arlandas 2-as divizionas (D2) V19 VeloPeak Hunters
190 Vėlavičius Raimondas 3-ias divizionas (D3) V50 Impuls racing team
191 Kaunas Venckūnas Jonas 3-ias divizionas (D3) V14 "Gaja"
192 Kaunas Venckūnas Tomas 3-ias divizionas (D3) V40 --
193 Venskus Algirdas 1-as divizionas (D1) V30 Fakelai
194 Videika Airidas 1-as divizionas (D1) V19 Nsport-Nikeliuotas špykis Alytus
195 Vilčinskas Giedrius 2-as divizionas (D2) V40 Velomanai Team
196 Klaipėda Vilinauskas Vilmantas 2-as divizionas (D2) V40 Velo Ghost Veloma
197 Vilius Chodkevicius 2-as divizionas (D2) V19
198 Vilūnas Vytautas 2-as divizionas (D2) V16 Bernatonio dviračių akademija
199 Vitkauskas Martynas 2-as divizionas (D2) V19 Nsport-Nikeliuotas špykis Alytus
200 Vitukynas Antanas 3-ias divizionas (D3) V50 Nsport-Nikeliuotas špykis Alytus
201 Volkavičius Artūras 3-ias divizionas (D3) V30
202 Vilkaviškis VYŠNIAUSKAS MANTAS 3-ias divizionas (D3) V14 Vilkaviškio SM-DSK "AIRA"
203 10089582817 Zaleskis Marius 1-as divizionas (D1) V30 Šilalės SM-DSK Kvėdarna
204 Zavistanavičius Ramūnas 2-as divizionas (D2) V30 Devbridge
205 10064601273 Zdanevičius Jokūbas ProD1 V30 Memel Cycling Team
206 Vilkaviškis ŽIEMYS ARNAS 3-ias divizionas (D3) V14 Vilkaviškio SM-DSK "AIRA"
207 Žiogas Donatas 2-as divizionas (D2) V40 Dviratai-Daistatus
208 Vilnius Zukov Jurij 3-ias divizionas (D3) V60 Top Team Cycling