Lietuvos plento taurės antrasis Medininkų etapas 2019
Data: 2019 balandžio 28 d.
Kategorija: D1.1
Distancija: 117,0 km
Vieta: Medininkai, Vilniaus raj.
Vidutinis nugalėtojo greitis: 41,4 km/h
Vieta | Nr. | Pavardė Vardas | Įskaita | Komanda | Laikas | Taškai |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 33 | Gudiškis Eimantas | Colibri Cycling Team | 2h49'29'' | 100 | |
2 | 17 | Džervus Darijus | MEMEL CYCLING TEAM | " | 80 | |
3 | 39 | Lašinis Venantas | MEMEL CYCLING TEAM | 1" | 70 | |
4 | 14 | Šideikis Povilas | S-Sportas | 10" | 65 | |
5 | 38 | Kelmelis Aristidas | MEMEL CYCLING TEAM | 1'4" | 62 | |
6 | 1 | Čivilis Elijus | Top Team Cycling | " | 60 | |
7 | 37 | Januškevičius Mantas | MEMEL CYCLING TEAM | 2'12" | 58 | |
8 | 21 | Klimavičius Justas | Impuls racing team | " | 56 | |
9 | 72 | Kaupas Gediminas | Velonova – Bioracer cycling team | 2'13" | 54 | |
10 | 12 | Petrusevičius Rimas | 40+ | S-Sportas | 2'41" | 52 |
11 | 41 | Bitinas Mantas | U18 | Lietuvos rinktinė | 2'45" | 50 |
12 | 55 | Šidlauskas Erikas | DSK "Fortūna" | " | 48 | |
13 | 44 | Norutis Žygimantas | U18 | Colibri Cycling Team | " | 46 |
14 | 43 | Mikutis Aivaras | U18 | Lietuvos rinktinė | " | 44 |
15 | 67 | Aleksa Rimvydas | U18 | Vilkaviškio DSK "AIRA" | " | 42 |
16 | 8 | Talačka Lukas | Top Team Cycling | 2'47" | 40 | |
17 | 3 | Butkevičius Algirdas | Top Team Cycling | 2'48" | 38 | |
18 | 35 | Raugala Gustas | U18 | Colibri Cycling Team | 2'50" | 36 |
19 | 68 | Šavelskis Paulius | U18 | Vilkaviškio DSK "AIRA" | 2'53" | 34 |
20 | 73 | Paukštis Paulius | V19 | Runglorious Bastards | 3'50" | 32 |
21 | 60 | Mateliūnas Tomas | FOCUS Vilnius | 4'26" | 31 | |
22 | 4 | Kovaliovas Edgaras | Top Team Cycling | " | 30 | |
23 | 24 | Pacevičius Šarūnas | Impuls racing team | " | 29 | |
24 | 23 | Pacevičienė Silvija | Moterys | Impuls racing team | " | 28 |
25 | 48 | Ropė Laurynas | BLITZ | " | 27 | |
26 | 74 | Vroublevski Sergey | 40+ | Belarus Masters | " | 26 |
27 | 19 | Levickis Darius | 40+ | MEMEL CYCLING TEAM | " | 25 |
28 | 2 | Blockis Vytautas | Top Team Cycling | " | 24 | |
29 | 27 | Ivanauskas Tomas | 40+ | Jokers - Santa Monica Networks | 4'29" | 23 |
30 | 16 | Tiškus Artūras | S-Sportas | " | 22 | |
31 | 57 | Kazakevičius Artūras | Dviratai-Daistatus | " | 21 | |
32 | 47 | Jakimčius Giedrius | BLITZ | " | 20 | |
33 | 59 | Malinauskas Tadas | FOCUS Vilnius | 4'30" | 19 | |
34 | 49 | Tamulis Martynas | BLITZ | " | 18 | |
35 | 26 | Grigas Laurynas | Jokers - Santa Monica Networks | 5'47" | 17 | |
36 | 71 | Micė Tomas | Velonova – Bioracer cycling team | 6'23" | 16 | |
37 | 61 | Stasiūnas Marius | FOCUS Vilnius | 11'49" | 15 | |
38 | 70 | Karatsenka Andrei | 53x11.by | 13'0" | 14 | |
39 | 53 | Astrauskas Linas | CHAIN-GANG | " | 13 | |
40 | 20 | Balanaitis Arminas | Impuls racing team | " | 12 | |
41 | 51 | Lukšas Dovydas | U18 | Cannibal team, DSK "Vitus", VMSC | 13'6" | 11 |
42 | 34 | Kubilius Evaldas | Colibri Cycling Team | 13'10" | 10 | |
43 | 58 | Baleišytė Olivija | Moterys | El-eko sport | " | 9 |
44 | 18 | Gadliauskas Marius | MEMEL CYCLING TEAM | 14'49" | 8 | |
45 | 45 | Semionovas Andrius | Antaris Team | 17'12" | 7 | |
46 | 32 | Giraitis Mindaugas | Colibri Cycling Team | " | 6 | |
22 | Matuliauskas Egidijus | Impuls racing team | DNF | |||
15 | Sirutavičius Martynas | S-Sportas | DNF | |||
11 | Gulbinas Marius | 40+ | S-Sportas | DNF | ||
9 | Vileniškis Deividas | 40+ | Top Team Cycling | DNF | ||
6 | Vileniškis Tautvydas | U18 | Top Team Cycling | DNF | ||
5 | Kupstaitis Povilas | Top Team Cycling | DNF | |||
25 | Petrauskas Pranas | Impuls racing team | DNF | |||
28 | Januškevičius Jovaldas | 40+ | Jokers - Santa Monica Networks | DNF | ||
29 | Jaunušauskas Algimantas | 40+ | Jokers - Santa Monica Networks | DNF | ||
30 | Jurna Danielius | 40+ | Jokers - Santa Monica Networks | DNF | ||
40 | Aželis Eitvilas | U18 | Lietuvos rinktinė | DNF | ||
42 | Matuzevičius Žygimantas | U18 | Lietuvos rinktinė | DNF | ||
46 | Černevičius Romanas | 40+ | BIKEXPERT Cycling Team | DNF | ||
50 | Vabalas Rokas | Blitz cycling | DNF | |||
52 | Rudys Jonas | CHAIN GANG | DNF | |||
54 | Vaitaitis Kęstutis | DSK "Fortūna" | DNF | |||
56 | Janušaitis Paulius | Dviratai-Daistatus | DNF | |||
62 | Dirmantas Rokas | U18 | SK "Vėtrungė" - "Viesulo" SC | DNF | ||
63 | Kazlauskas Mindaugas | Swedbank | DNF | |||
65 | Umaras Deividas | Velonova – Bioracer cycling team | DNF | |||
66 | Zdanevičius Jokūbas | Velopeak Hunters | DNF | |||
69 | Tomkus Martynas | U18 | VMSC DSK "Vitus" | DNF | ||
75 | Ignatavičius Albertas | V19 | Montis Magija | DNF |