Lietuvos plento taurė

Lietuvos plento taurės moterų reitingas:

(atnaujinta 2021 rugpjūčio 23 d.)

Reitinge 2021 metais nestartavusių dviratininkių amžiaus grupės pateiktos pagal 2020 metų nuostatus.

Pavardė VardasA.Ž.KomandaTaškai
Češulienė IngaM30Aromitalia Basso bike Vaiano92
Šumskytė ViktorijaM19El-Eko sport Panevėžio rajono savivaldybe PSC40
Pocytė RasaM19Impuls Racing Team39
Žekaitė AustėjaM16Šilalės SM DSK Kvėdarna28
Mikašauskaitė Skaistė KamilėM16Šilalės SM DSK Kvėdarna24
Rastauskaitė RūtaM18PRSSG,DSK"Fortuna"21
Ragažinskienė DaivaM30Colibri Cycling20
Dubauskaitė EglėM18PRSSG17
Kiseliūnaitė OrintaM14Panevėžio DSK "Fortūna"15
Strainytė AuksėM18Šilalės SM DSK Kvėdarna15
Baleišytė OlivijaM19 14
Šiaudkulytė DeimantėM18PRSSG,DSK "Fortūna"11
Samokišina KarinaM18PRSSG11
Lekavičiūtė AuksėM16Šilalės SM DSK Kvėdarna10
Zubavičiūtė AustėjaM16Panevėžio DSK "Fortūna"10
ČEPONYTĖ GabrieleM18PRSSG,DSK EL-EKO SPORT tempas9
Bronickienė VaidaM30NSPORT- Nikeliuotas špykis Alytus8
Jonaitytė GabijaM16Panevėžio DSK "Fortūna"8
Senkutė ViktorijaM19Colibri cycling8
Norinkevičienė DovilėM30VeloVilkmergė6
Budreckytė VigailėM14RSG , Panevėžio raj.,,GREITIS''6
Janavičiūtė AistėM19Lietuvos moterų rinktinė6
Daneikaitė MiglėM16Utenos DSC5
Bidvaitė MantėM16Klaipėdos "Viesulo" sporto centras4
Liutinskaitė MonikaM14Klaipėdos "Viesulo" sporto centras4
Kadagytė IevaM18Klaipėdos "Viesulo" sporto centras4
Petrauskienė TatjanaM30Impuls Racing Team3
Strakšytė KotrynaM18Utenos DSC3
Jurevičė AistėM30HighPeaks Lietuva3
Karasiovaitė GretaM19VMSC, Torpado-Sudtirol-Blacks-Lietuva3
Vizgaudaitė GodaM14Klaipėdos "Viesulo" sporto centras3
Tubytė ErnestaM30Colibri Cycling2
Laužikaitė NeimantėM18El-Eko sport Panevėžio rajono savivaldybe PSC2
ABOMA MadaraM19Dobeles dzirnavnieks/FeelFree/Dobeles SS2
Baskevičiūtė GretaM18 2
Bugajevaitė ElvyraM19Lietuvos moterų rinktinė2
Butautaitė AistėM14DSK Minu - KSM "Gaja"2
DAUJOTIENĖ AuksėM30VeloVilkmergė2
Jasiūnaitė AleksandraM16Panevėžio DSK "Fortūna"2
Jodelytė AurianaM14DSK "AIRA"2
Jonikaite DovileM19Kauno SM Gaja2
Jurgaitienė KamilėM19 2
Krupeckaite SimonaM30EL EKO SPORT2
Makšimaitė SaulėM14Panevėžio DSK "Fortūna"2
Marozaite MigleM19EL EKO SPORT2
Paplauskė IngaM30Serioza team2
Steponėnaitė MantėM16Ignalinos rajono švietimo ir sporto paslaugų centras2
Valiukevičiūtė LaurynaM16VMSC-DSK SIETYNAS2
Variakojytė ErnaM16Panevėžio DSK "Fortūna"2
Žiliūtė RimantėM18Šilalės SM DSK Kvėdarna2
Bručaitė BarboraM18PRSSG2
Ungurytė EditaM30Velo Ghost Veloma2
Dubauskaitė MonikaM14Naujamiesčio gimnazija1
Granickienė BirutėM30 1
Kilijonienė KristinaM30 1
Poškevičienė IrmaM19VELO Šiauliai1
Venckevičiūtė VestinaM19Velonova-Bioracer cycling team1
Zablockytė EglėM30 1
Aleliūnaitė IrmantėM14Bernatonio dviračių akademija1
Bieliūnaitė KarolinaM19 1
Blėdienė DainaM50 1
Burkauskaitė AgnėM30Radviliškio rajono savivaldybės komanda1
Dilkaite JustinaM19 1
Gailiešaitė KarolinaM16IRSSPC Ignalina1
Grackaitė AustėjaM14Šilalės SM DSK Kvėdarna1
KAZLAUSKAITĖ-JANKAUSKĖ VaidaM30 1
Krivickaitė AgnėM14Panevėžio DSK "Fortūna"1
Lesicina AudronėM50 1
Lipnevičienė IlmaM50VeloRatai1
Petrovaite IndrėM16Utenos DSC1
Saldukaitė GustėM16DSK "AIRA"1
Voitkevič AdrianaM14VMSC, DSK SIETYNAS1
Žemaitytė MartynaM16VMSC, DSK SIETYNAS1