Lietuvos plento taurė

Įvedamas dalyvių skirtymas pagal LPT reitingą

2020 metų sezonui įvestas LPT reitingas buvo įžanga į tai ką planavome jau senai, o įgyvendinti norėjome nuo 2021 sezono. Bet matydami situacija nutarėme nelaukti kito sezono. Trečiasis divizionas (buvusi C grupė) turėjo būti vieta, kur dviračių sporto naujokai galėtų komfortabiliai įsilieti į mūsų bendruomenę. Bet nemažai dalyvių dėl įvairių priežasčių užsibuvo ne savo pajėgumo grupėje ir D3 beveik 40km/h trasos įveikimo greičiai tiesiog uždaro visus kelius tiems, kurie nori prisijungti ir išbandyti save lenktynėse. Stipriausių trečiojo diviziono dalyvių migracija automatiškai verčia daryti korekcijas ir antrame divizione. Tad nuo šiol daugeliui dalyvių divizionas bus priskirtas pagal vietą LPT reitinge. Tai yra pilotinis projektas likusioms šio sezono lenktynėms. Kažkokių papildomų pakeitimų ar koreguotų pjūvių reitinge po sezono matyt bus, bet dalyvių skirstymas pagal pajėgumą įsigalioja nuo šiandien.

Tai matyt yra didžiausia LPT naujiena per pastaruosius metus, žinome, kad tai sukels daug diskusijų, bet sprendimai turėjo būti priimti. Suprantame, kad šis sprendimas trumpuoju laikotarpiu įneš daug sumaišties, tiek dėl dalyvių perkėlimo į stipresnį divizioną, tiek dėl, dalies komandų išblaškymo per kelis divizionus (registruotų komandų narių skaičius mažinamas nuo 4 iki 3). Bet ilgainiui šis sprendimas padarys visų divizionų lenktynes dinamiškesnes, trečias divizionas atsivers dviračių sporto naujokams, o į aukštesnį lygį perkelti dalyviai galės mokytis iš stipriausių ir patys augti kartu.

www.plentotaure.lt/2020-lpt-reitingas

✅Nauja nuostatų redakcija:
Nuo 2020 metų rugpjūčio 5 dienos įvedamas dalyvių skirstymas pagal pajėgumą, kuris nustatomas pagal LPT reitingą.

Vyrų LPT reitinge 1-80 vietoje reitinguojami dalyviai gali registruotis tik į pirmą divizioną (D1). Ši taisyklė netaikoma šioms amžiaus grupėms: V14; V16; V50; V60 ir V70. Šių amžiaus grupių dalyviai (kurie reitinguojami 1-80 vietose), gali rinktis startuoti tiek pirmame tiek antrame divizione.

Vyrų LPT reitinge 81-200 vietoje reitinguojami dalyviai gali registruotis tik į pirmą (D1) ar antrą (D2) divizioną. Ši taisyklė netaikoma šioms amžiaus grupėms: V14; V60 ir V70. Šių amžiaus grupių dalyviai (kurie reitinguojami 81-200 vietose), divizioną gali rinktis laisvai.

Dalyviai, kurie nėra reitinguoti arba reitinguojami žemiau 200-osios pozicijos divizioną gali rinktis laisvai.

Organizatorių sprendimu pavieniai dalyviai gali būti perkelti į aukštesnį arba žemesnį divizioną.

Moterys pagal pajėgumą nėra skirstomos. Visų moterų amžiaus grupių divizionų pasirinkimas yra laisvas.

Papildomai LPT vyrų reitinge prie kiekvienos pavardės yra priskirti divizionai, kuriame vienas ar kitas dalyvis gali dalyvauti. Ši informacija atnaujinama po kiekvienų lenktynių.

Dalyviai užsiregistravę ne pagal priskirtą divizioną, prieš lenktynes bus perkelti į jiems priskirtą divizioną. Užsiregistravus ne pagal priskirtą divizioną, registracijos mokesčiai negrąžinami ir neperkeliami.

Naujienos:

Šakiai Grand Prix 2022 starto protokolai

admin

Paskelbti „Šakiai Grand Prix 2021“ starto protokolai

admin

Paskelbti „Baisogala-Grinkiškis-Baisogala 2021“ starto protokolai

admin