Lietuvos plento taurė

Perkūno kelias 2021

Data: rugsėjo 12 d.
Kategorija: D1.1
Distancija: 76,77 km (2 km neutralūs)
Sukilimas: 745 m
Vieta: Semeliškės (Elektrėnų sav.)
Starto vieta: 54.666427, 24.658484
Startas: 15:00 val.

Programa:
8:30 dalyvių registracija ir numerių atsiėmimas
10:00 D3 startas
12:00 D2 startas
12:10 D3 apdovanojimai
15:00 D1 startas
15:05 D2 apdovanojimai
17:45 D1 apdovanojimai

Tėvų sutikimas privalomas visiems V14V; V16; V18; M14; M16: M18 dalyviams. Atsisiųsti čia


STARTO PROTOKOLAS:

Nr.PavardėVardasA.Ž.Komanda
1VideikaAiridasV19Nsport-Nikeliuotas špykis Alytus
2ANDRIUŠKEVIČIUSMantasV30Nsport-Nikeliuotas špykis Alytus
3BrusokasViliusV19Nsport-Nikeliuotas špykis Alytus
4DudonisPovilasV30Nsport-Nikeliuotas špykis Alytus
5GucevičiusPovilasV30Nsport-Nikeliuotas špykis Alytus
6KvajauskasPovilasV30Nsport-Nikeliuotas špykis Alytus
7AudzijonisVilmantasV50Kaunas Cycling Team
8BalčiūnasMantasV19Kaunas Cycling Team
9GrigasLaurynasV30Kaunas Cycling Team
10KelmelisAristidasV19Kaunas Cycling Team
11NovikovasValerijusV40Kaunas Cycling Team
12ŠertvytisDonatasV30Kaunas Cycling Team
13BalanaitisArminasV30Impuls racing team
14KlimavičiusJustasV19Impuls racing team
15AndrijauskasArnasV16Klaipėdos "Viesulo" SC
16BeniušisJustasProKlaipėdos "Viesulo" SC
17ŠakūnasValdasV19Klaipėdos "Viesulo" SC
18ValeikaRapolasProKlaipėdos "Viesulo" SC
19StaliunasMantasProTop Team Cycling
20TalačkaLukasProTop Team Cycling
21PakėnasJurgisV30Top Team Cycling
22MačiulisMykolasV30CHAIN GANG
23MartynasStankevičiusV30CHAIN GANG
24NoreikaJustinasV30CHAIN GANG
25PetkevičiusEmilisV19Colibri Cycling
26RatkevičiusMariusV30Colibri Cycling
27KardelisKostasV18DSK Minu
28MingėlaMariusV30FAKELAI
29RidikasAdas VėjasV30FAKELAI
30VenskusAlgirdasV30Fakelai
31StasiūnasMariusV30FOCUS Vilnius
32LaurinavičiusTitasV16Kauno SM Gaja
33LukšasDovydasV19KDM-Pack Cycling Team
34RaugalaGustasProKDM-Pack Cycling Team
35DžervusDarijusProMemel Cycling Team
36StriškaMindaugasProMemel Cycling Team
37ZdanevičiusJokūbasProMemel Cycling Team
38AlišauskasDeivydasV18Panevėžio DSK "Fortūna"
39BurbaVakarisV18PRSSG,DSK"Fortuna"
40RadzevičiusVaidotasV30Runglorious Bastards
41ZaleskisMariusV30Šilalės SM-DSK Kvėdarna
42BuivydasArtūrasV30VELO Šiauliai
43JurašiusDariusV30VELO Šiauliai
44MusteikisReinoldasV30Velonova - Bioracer cycling team
45PetraitisVikintasV30VeloPeak Hunters
46NakutisArijusV16VMSC-DSK SIETYNAS
47GedvilasRytisV19 
48JanušauskasAlgimantasV40 
49MickevičiusArnasV19 

 

Paskutiniai trys kilometrai (profilis):