Lietuvos plento taurė

2021:

Perkūno kelias 2021

1D rezultatai

1D komandinė

2D rezultatai

2D komandinė

3D rezultatai

3D komandinė

Lyduokių krašto turas 2021

1D rezultatai

1D komandinė

2D rezultatai

2D komandinė

3D rezultatai

3D komandinė

Šakiai Grand Prix 2021:
Live rezultatai

Baisogala-Grinkiškis-Baisogala 2021:

1D asmeninė (atnaujinta)

1D komandinė

2D asmeninė (atnaujinta)

2D komandinė

3D asmeninė (atnaujinta)

3D komandinė

2020:

Perkūno kelias 2020:
1D asmeninė
1D komandinė
2D asmeninė
2D komandinė
3D asmeninė

Baisogala-Grinkiškis-Baisogala 2020:
1D asmeninė
1D komandiniai
2D asmeninė
2D komandiniai
3D asmeninė

Molėtai-Ukmergė:

1D pirmas etapas
1D antras etapas
1D trečias etapas
1D bendroji įskaita
1D sprinto įskaita
1D aktyviausio dviratininko įskaita
1D komandinė įskaita

2D pirmas etapas
2D antras etapas
2D trečias etapas
2D bendroji įskaita
2D sprinto įskaita
2D aktyviausio dviratininko įskaita
2D komandinė įskaita

3D Molėtai-Ukmergė
3D Molėtai-Ukmergė komandų įskaita

DataKategorijaLenktynėsNugalėtojasKomandakm
07.05D1.1Septyni keliaiDenas MasiulisKlaipėda cycling team; Viesulo SC72,7 km
07.05D1.1 - komandinėSeptyni keliai-Klaipėda cycling team; Viesulo SC72,7 km
07.05D2.1Septyni keliaiZaleskis MariusŠilalės SM DSK Kvėdarna72,7 km
07.05D2.1 - komandinėSeptyni keliai-Nikeliuotas špykis - Alytus72,7 km
07.05D3.1Septyni keliaiKundrotas GabrieliusPSC, ,,GREITIS''22,9 km
08.15-24-Trys kryžiai--41,95 km

Šakiai Grand Prix 2020 rezultatai

2019:

DataKategorijaLenktynėsNugalėtojasKomandaKm
09.28D1.1Lietuvos plento taurės Plokščių etapasŠideikis PovilasS-Sportas88,4 km
09.28D2.1Lietuvos plento taurės Plokščių etapasJočys MartynasColibri Cycling Team88,4 km
09.28D3.1Lietuvos plento taurės Plokščių etapasLitinskas TadasImpuls racing team44,2 km
08.25D1.1Lietuvos plento taurės Baisogalos etapasLašinis VenantasMemel cycling team124,9 km
08.25D2.1Lietuvos plento taurės Baisogalos etapasVideika AiridasColibri Cycling Team83,3 km
08.25D3.1Lietuvos plento taurės Baisogalos etapasBurbulis TomasImpuls racing team41,7 km
08.04D1.1Lietuvos plento taurės Butrimonių etapasGudiškis EimantasColibri Cycling Team102,8 km
08.04D2.1Lietuvos plento taurės Butrimonių etapasKyguolis MantasDK Alytus - Nikeliuotas špykis51,4 km
08.04D3.1Lietuvos plento taurės Butrimonių etapasKuncaitis NerijusImpuls Racing Team25,7 km
06.23D1.1Lietuvos plento taurės Lyduokių etapasGudiškis EimantasColibri Cycling Team119,0 km
06.23D2.1Lietuvos plento taurės Lyduokių etapasZubrickas RomasVėtrungė - "Viesulo"SC79,4 km
06.23D3.1Lietuvos plento taurės Lyduokių etapasRimydis Artūras 39,7 km
06.09D1.1Lietuvos plento taurės Lazdijų etapasVosekalns AndrisEVELO TEAM90,4 km
06.09D2.1Lietuvos plento taurės Lazdijų etapasAdomaitis RokasVĖTRUNGĖ-"Viesulo"SC60,3 km
06.09D3.1Lietuvos plento taurės Lazdijų etapasStundžia RokasUtenos DSC30,1 km
05.12D1.1Lietuvos plento taurės Semeliškių etapasGudiškis EimantasColibri Cycling Team102,4 km
05.12D2.1Lietuvos plento taurės Semeliškių etapasJočys MartynasColibri Cycling Team51,2 km
05.12D3.1Lietuvos plento taurės Semeliškių etapasPetkevičius ArminasSportoManai25,1 km
04.28D1.1Lietuvos plento taurės Medininkų etapasGudiškis EimantasColibri Cycling Team117,0 km
04.28D2.1Lietuvos plento taurės Medininkų etapasJočys MartynasColibri Cycling Team78,0 km
04.28D3.1Lietuvos plento taurės Medininkų etapasKardelis KostasImpuls Racing Team39,3 km
04.14D1.1Lietuvos plento taurės Lukščių etapasGudiškis EimantasColibri Cycling Team114,3 km
04.14D2.1Lietuvos plento taurės Lukščių etapasJočys MartynasColibri Cycling Team65,4 km
04.14D3.1Lietuvos plento taurės Lukščių etapasPetkevičius ArminasSportoManai32,7 km
03.31D1.1Šiluva100Kanepejs DeinsAmore&vita-prodir98,4 km
03.31D2.1Šiluva100Vikštrems ArvilsTEAM VEGAN49,4 km