Lietuvos plento taurė

Lietuvos plento taurės vyrų reitingas:

(atnaujinta 2021 rugpjūčio 23 d.)

Reitinge 2021 metais nestartavusių dviratininkų amžiaus grupės pateiktos pagal 2020 metų nuostatus. Registracijos metu diviziono pasirinkimo išimtys taikomos tik pagal 2021 metų nuostatuose nustatytas amžiaus grupes.

Pavardė VardasA.Ž.KomandaTaškai
Beniušis JustasV19LVIV cycling team; Klaipėdos "Viesulo SC"350
Kovaliovas EdgarasV30Top Team cycling294
Talačka LukasV19Top Team Cycling267
Klimavičius JustasV19Impuls racing team241
Kmieliauskas RokasV19SM "Gaja"217
Šertvytis DonatasV30Kaunas Cycling Team215
Adomaitis RokasV18Klaipėdos "Viesulo SC"213
Januškevičius MantasV19LVIV200
Gudiškis EimantasV19Colibri cycling198
Džervus DarijusV30Memel Cycling Team196
Kelmelis AristidasV19Kaunas Cycling Team181
Mikutis AivarasV19Ampler Development Team177
Staliūnas MantasV30Top Team Cycling171
Bogdanovics MarisV30Dobeles dzirnavnieks/FeelFree162
Lašinis VenantasV19LVIV cycling team; Klaipėdos "Viesulo SC"152
Sanda AndriusV30Memel Cycling Team151
Masiulis DenasV19Espoir cycliste saint-etienne loire; Klaipėdos "Viesulo" SC144
Bitinas MantasV19Ampler Development Team137
Andriuškevičius MantasV30NSPORT- Nikeliuotas špykis Alytus134
Zaleskis MariusV30Šilalės SM-DSK Kvėdarna125
Videika AiridasV19NSPORT- Nikeliuotas špykis Alytus124
KRASTS AlekssV19Dobeles dzirnavnieks/FeelFree115
Petraitis VikintasV30VeloPeak Hunters115
Kvajauskas PovilasV30NSPORT- Nikeliuotas špykis Alytus114
Jočys MartynasV30Kaunas Cycling Team109
Čivilis ElijusV40Top Team Cycling106
Šakūnas ValdasV19Klaipėdos "Viesulo SC"106
Burka DominykasV16Antaris Team104
KNOPS KristapsV30EVELO TEAM / RRS101
Ansons KristersV19Ampler Development Team100
Mikutis KristupasV16Šilalės SM DSK Kvėdarna100
Brusokas ViliusV19NSPORT- Nikeliuotas špykis Alytus98
Špakov SergejV50NSPORT- Nikeliuotas špykis Alytus96
Radzevičius VaidotasV30Runglorious Bastards90
BARTAŠEVIČIUS JuliusV19RC Die Schwalben München87
Raugala GustasV19KDM-Pack Cycling Team87
VOSEKALNS AndrisV19EVELO TEAM / RRS84
Baranauskas TadasV16GREITIS83
Kazakevičius ArtūrasV19Dviratai-Daistatus82
Mackelis TadasV30Impuls Racing Team81
Dailidonis AurelijusV30CEO cycling club81
Meskys AudriusV50Velomanai Team79
Buivydas ArtūrasV30VELO Šiauliai78
Petrusevičius RimasV40Ultrabike77
BINOVSKIS Bruno MartinsV19EVELO TEAM / RRS77
Matuzevičius ŽygimantasV19Colibri Cycling76
Stasiūnas MariusV30FOCUS Vilnius75
Ridikas Adas VėjasV30Fakelai75
Balanaitis ArminasV30Impuls racing team74
Balčiūnas MantasV19Kaunas Cycling Team74
Kundrotas GabrieliusV18RSG ,Panevėžio raj.,,GREITIS''74
Mingėla MariusV30Fakelai74
Audzijonis VilmantasV50Kaunas Cycling Team73
Micė TomasV30Velonova - Bioracer cycling team72
Jonauskas SvajunasV19EL EKO SPORT72
Grigas LaurynasV30Kaunas Cycling Team70
Bagdonas GediminasV30Memel Cycling Team70
Levickis DariusV40Memel Cycling Team69
Bajorūnas DonatasV19VeloPeak Hunters69
Kubelskas GediminasV18SM "Gaja" 68
Pavlovs EvaldsV30ZZK67
Laurinavičius TitasV16Kauno SM Gaja66
Novikovas ValerijusV40Kaunas Cycling Team65
Žekas EdgarasV18Šilalės SM DSK Kvėdarna65
Lipnevičius ArūnasV50VeloRatai65
Janušauskas AlgimantasV40 64
Žemaitaitis RytisV19Vilkaviškio SM-DSK "AIRA"64
Sankauskis AdolfasV30VELO Šiauliai63
Venskus AlgirdasV30Fakelai63
Musteikis ReinoldasV30Velonova Bioracer cycling team63
Daujotas LukasV30VeloVilkmergė62
Ktasts AleksisV19Dobeles dzirnavnieks/FeelFree60
Vareikis VitalisV50FOCUS Vilnius58
Rubenis PaulsV19Ampler Development Team58
Gedvilas RytisV19TMB Racing Team57
Matuliauskas EgidijusV30Impuls Racing Team56
Ritums RaivisV30Dobeles dzirnavnieks/FeelFree54
BURBA VakarisV18PRSSG,DSK"Fortuna"52
Pacevičius ŠarūnasV19DSK Minu - KSM "Gaja"52
Venckus JomantasV18Šilalės SM DSK Kvėdarna52
Jurašius DariusV30VELO Šiauliai51
Andrijauskas ArnasV16Klaipėdos "Viesulo" SC51
Ratkevičius MariusV30Colibri Cycling51
Striška MindaugasV30Memel Cycling Team51
Frankas GiedriusV40Velonova - Bioracer cycling team50
Kardelis KostasV18DSK Minu50
Venckus JustinasV16Šilalės SM DSK Kvėdarna50
Kasteckas KazimierasV19LOLA50
Čepauskas ArūnasV30Velo Ghost Veloma50
Dudonis PovilasV30NSPORT- Nikeliuotas špykis Alytus49
PETERSONS MARTINSV30Velo Ghost Veloma49
GUCEVIČIUS PovilasV30NSPORT- Nikeliuotas špykis Alytus49
SMUKULIS GatisV30EVELO TEAM / RRS48
Ramanauskas IgnasV30Velo Ghost Veloma48
Jurkevičius VladasV19Fakelai47
Manikas DomasV30Impuls Racing Team46
Lendel VasilijusV19EL EKO SPORT45
Šeštakauskas VytisV30Impuls Racing Team45
Pakėnas JurgisV30Top Team Cycling44
Vilčinskas GiedriusV40Vėjas - Šakiai44
Litinskas TadasV30Impuls Racing Team44
Dementjev VladislavV19VeloPeak Hunters44
Krukowski AleksanderV19GKS CARTUSIA BIKE ATELIER44
Martynas JočysV30 44
Olšauskas SkalmantasV19 44
Skinkys AudriusV40Impuls Racing Team43
Baronas PauliusV30LOLA43
Ramaška AlgirdasV30Antaris Team43
Vilinauskas VilmantasV40Velo Ghost Veloma43
Liobė MantvydasV30Dviratai - Daistatus42
LUKASEVICIUS ViktorasV30Cirko Meskutes42
Petrauskas DonatasV19 41
Kertenis IgnasV14Žiežmariai41
Mažeika VytautasV60NSPORT - Nikeliuotas špykis Alytus41
Fiodorovas MarkasV40Velo Ghost Veloma41
Vilūnas VytautasV16Bernatonio dviračių akademija40
Jankauskas DariusV30Antaris Team40
Usevičius GabrieliusV16GREITIS40
Keliauskas RenaldasV18RSG ,Panevėžio raj.,,GREITIS''39
Kučinskas IrmantasV30Versmė MTB, Plungė39
Jocys VykintasV30VELO Šiauliai38
ANDERSONS RobertsV19EVELO TEAM / RRS36
Dąbski PatrykV19WMKS Olsztyn36
Guschin VolodymyrV40ZZK36
Lelekauskas PauliusV40Dviratai-Daistatus36
Redeckis RokasV19VeloPeak Hunters36
Vitkauskas MartynasV19Nikeliuotas Špykis - Alytus36
ZASAS KarolisV30CIRKO MEŠKUTĖS RACING TEAM36
Sereika TadasV19 36
Adomaitis PovilasV19VeloPeak Hunters35
Girdvainis GedasV30SK S-Sportas35
Mažeika AugustasV19 35
Vyšniauskas MantasV14Vilkaviškio SM-DSK "AIRA"35
Gavėnavičius AugustasV40Colibri cycling35
Zdanevičius JokūbasV30Memel Cycling Team34
KUCERJAVIJS DanielsV19EVELO TEAM / RRS34
Abečiūnas IgnasV19Fakelai34
Šišovas LukasV16Ignalinos rajono švietimo ir sporto paslaugų centras34
Ganulevičs RihardsV30KS SPORTA KLUBS33
HANS CHRISTIAENSENV50VeloPeak Hunters33
Kiušas PetrasV70Dviratai-Daistatus33
Pelaitis ArnasV19 33
Žiogas DonatasV40Dviratai-Daistatus33
Kyguolis MantasV30NSPORT - Nikeliuotas špykis Alytus33
Kaupas GediminasV30Velonova - Bioracer cycling team32
Mačiulis MykolasV30CHAIN GANG32
SIPKO TomasV19 32
Zinevičius LinasV40Dviratai-Daistatus32
Leonavičius LiudasV30NEKO team31
Kondrotas SimasV30Velo Ghost Veloma31
Adomaitis RojusV19Colibri cycling29
Arlauskas LaurynasV19TEAM VÄNT29
LEIBMANS AivisV19Dobeles dzirnavnieks/FeelFree29
Kalvaitis RenatasV50Velomanai Team29
Mudėnas GiedriusV14Ignalinos rajono švietimo ir sporto paslaugų centras.29
Šimėnas KarolisV30Veloklinika29
Gerdauskas AironasV16Utena cycling team28
Morozovas TomasV19Antaris Team28
Adomaitis EgidijusV19Runglorious Bastards28
Laurynas GrigasV30Jokers - Santa Monica Networks28
Volkov DanielV16Bernatonio dviračių akademija28
Ronkauskas RedasV30Mažeikiai28
Severovas VytasV60VELO Šiauliai28
Banys VidmantasV30Impuls Racing Team28
Kaminskij AleksejV30TRItonas28
VINDECS AgrisV19EVELO TEAM / RRS27
Gavelis AivarasV19Antaris Team27
Petkevičius EmilisV19Colibri Cycling27
Černeckas LaurynasV30Fakelai26
Kornilovs VitalijsV40ZZK26
KVIETINSKAS IrmantasV40Velomanai Team26
Mackevičius ŽydrūnasV40Karčema-Ružava26
Malinauskas TadasV40Blitz26
Nizevičius LinasV30Dviratai-Daistatus26
Volkavičius ArtūrasV30 26
Stankevičius MartynasV30CHAIN GANG26
Meduneckij ViktorV19Impuls Racing Team25
Benkevičius ArūnasV30Antaris Team25
Ališauskas DeivydasV16Panevėžio DSK "Fortūna"25
Budra ŽilvinasV50 25
REINOLDAS MusteikisV30Velonova - Bioracer cycling team25
Repšys RolandasV30 25
Sakavičius MatasV16Bernatonio dviračių akademija25
Saulitis LaurisV40Antaris Team25
Sutkaitis ViliusV18 25
Vasilkevičius ArlandasV19VeloPeak Hunters25
Michailovas SergejusV40Impuls racing team25
Rimydis ArtūrasV40VeloVilkmergė25
DANKBARS OskarsV16Dobeles dzirnavnieks/FeelFree24
Krokas MindaugasV30 24
Januška SauliusV30Dviratai-Daistatus24
Noceń MaciejV19GKS CARTUSIA BIKE ATELIER23
Reisas ZigmasV16VMSC Ruoniai23
Sokolovas KarolisV16Kauno SM Gaja23
Valiūnas DeividasV19MINT23
SAULEVIČIUS AndriusV30Best Team - Ikigai23
Jakubauskas SimonasV40Fakelai22
Štuopis AnicetasV40Antaris Team22
Gulinas AurimasV30Impuls Racing Team22
Sokolovskij EdvardV30 22
Šinkūnas GvidasV16Bernatonio dviračių akademija22
Vilčinskas NerijusV50 22
Ivanovas OlegasV19KSM GAJA21
Mańk JózefV19WMKS Olsztyn21
Sabaliauskas MariusV30Top Team Cycling21
SPRUDE ArvisV30Dobeles dzirnavnieks/FeelFree21
Vainius ValdasV50 21
Vaitkus TomasV30Velopeak Boilers – Tomas Vaitkus Racing21
Žiupsnys MindaugasV30VeloRatai21
Laurenčikas DomasV30 21
Klimavičius NikolasV14Utens DSC20
Bartašius MažvydasV19Tinklas20
Žilionis TadasV16DSK Minu20
Drachneris JuliusV30 20
Rudys JonasV40CHAIN GANG19
KOKLE GvidoV18EVELO TEAM / RRS19
Dambrauskas RamūnasV30VELO Šiauliai19
Šaltupis RolandasV30Panevėžio klubas "Dviračiai"19
Bukauskas VakarisV16Bernatonio dviračių akademija19
Čepelė DovydasV30Utena Cycling Team18
Kareiva RimasV40Antaris Team18
Folmer SergejV40VeloVilkmergė18
Baranauskas DariusV30NSPORT- Nikeliuotas špykis Alytus18
Veikšra EdgarasV18Kauno SM Gaja18
Noreika MantasV16LVYCC17
Kirmeliavičius DariusV30Antaris Team17
MACULEVIČIUS ViktorasV30 17
SALAVIČIUS LukasV16Bernatonio dviračių akademija17
Švėgžda EdgarasV19DSK Minu - KSM "Gaja"17
Barkovskij AndrejusV40N/A17
Stanionis DonatasV40N/A17
Juozapavičius LaimisV19NSPORT - Nikeliuotas špykis Alytus17
Andruška VytautasV60Velopeak Hunters16
Miliukas VytautasV40 16
Nakutis ArijusV14VMSC, DSK SIETYNAS16
Paketuris MantasV30Vėjas-Šakiai16
Sipavičius ArnoldasV40 16
Biriukas ArnasV14Vilkaviškio SM-DSK "AIRA"16
Paukštaitis MantasV19Velomanai Team15
Tamošauskas PauliusV19 15
Babrauskas ArvydasV40Tokvila15
Andruška MariusV30 15
Bujokas MariusV40 15
KUNCAITIS NerijusV40CEO Cycling Club15
POPOV JevgenijV19VeloPeak Hunters15
Kaselis RaimondasV40VeloVilkmergė15
GURKLYS JustinasV30Colibri Cycling15
Lajevski RadoslavV19 14
Viktors KalashnikovsV50 14
Kaupas GvidasV40VELO Šiauliai14
Belov KirillV14Bernatonio dviračių akademija14
Budreckis AntanasV30GREITIS14
Jankovs DimitrysV50MTB Grobenas Nnads14
Lukauskis IgnasV19Team Ignite14
Semionovas AndriusV30 14
Petrauskas PranasV30Impuls Racing Team14
Rusakas TomasV30Fakelai14
BUDRIKIS PauliusV40Fake Cake14
Tamošiūnas DariusV50Utena cycling team13
Stankus MindaugasV19VELO Šiauliai13
Truklickas RamunasV30SportoManai Cycling TEAM13
Žukov JurijV60Top Team Cycling13
Gedminas KęstutisV40VELO Šiauliai13
Liakas MotiejusV18Klaipėdos "Viesulo" SC13
Stankevičius VytautasV30VeloPeak Hunters13
ŠČERBAKOVAS ArtūrasV50Memel cycling teams -213
Kavaliauskas EgidijusV50VELO Šiauliai13
Jarukas DinasV30VeloVilkmergė13
Smilktens AlbertsV16KS Sporta klubs12
Kacevičius VaidasV30Impuls Racing Team12
Jokubonis VytautasV50LTZ Racing Team12
Gedminas AndriusV30VELO Šiauliai12
Mickevičius ArnasV19 12
Naruškevič TomasV40Top Team Cycling12
Simanavičius DainiusV40Impuls Racing Team12
Vadapalas EimantasV16RSG ,Panevėžio raj.,,GREITIS''12
Vitukynas AntanasV50NSPORT - Nikeliuotas špykis Alytus12
Dutkus KarolisV30VeloVilkmergė11
Knieža PranasV40Velo Ghost Veloma11
Stundžia RokasV16Utenos DSC11
Žalkauskas JustasV19 11
Žebrauskas EimantasV16Klaipėdos "Viesulo" sporto centras11
BELIAUSKAS MindaugasV30 11
Naudžiūnas MindaugasV30Judam į priekį11
SUTKUS RaimundasV40 11
Vasilenko AndrejV30 11
Butkauskas RytisV40Vėjas - Šakiai11
ASTRAUSKAS LinasV30CHAIN GANG10
Baliūnas DainiusV40VELO Šiauliai10
Šarkauskas SauliusV50Velomanai Team10
VALANČIUS AloyzasV19 10
Venckūnas IgnasV19 10
Arbataitis MykolasV14Vilkaviškio SM-DSK "AIRA"10
Pavliukovičius DaliusV30NEKO team10
Musteikis EivydasV30Velonova - Bioracer cycling team9
Valeika RapolasV16Klaipėdos "Viesulo" sporto centras9
Grigas SauliusV40Antaris Team9
Kudrevičius EdvinasV30 9
Norkūnas IrmantasV19 9
PESECKIS EdmundasV50FOCUS Vilnius9
Pužauskas KarolisV30Impuls Racing Team9
Laucius TautvydasV50Elektrenai9
Raudeliūnas GabrielisV30TMB Racing Team9
Vinskas AlgisV40Velomanai Team9
Civinskas RemigijusV50Velomanai Team9
Judelevičius KarolisV40 8
Simonavičius DainiusV40Velomanai Team8
Raugala VaidasV50Impuls Racing Team8
Rimkus ArminasV19 8
Gasilionis ValdasV40 8
Butkus MantasV30 8
ČAPSKIS JustinasV30 8
Gribovskij RomanasV40Dviratai-Daistatus8
Ignatavičius AlbertasV30MONTIS MAGIA8
Kalesnykas TadasV19Dviratai-Daistatus8
Virkutis DovydasV19Velolaikas8
Ančlauskas RomutisV50Kauno sporto mokykla Startas8
Barzdenis ArminasV30 8
Jakubonis MariusV40VeloVilkmergė8
Knyšius JustasV19Impuls Racing Team8
Penkrat AntonV30 7
Petkevičius ErnestasV30SportoManai Cycling Team7
Parfionovas ErikasV19Antaris Team7
Čenkus GiedriusV30Velopeak Boilers7
Valavičius MantasV16Utens DSC7
Petkevičius PauliusV30Affidea NEKO team7
Ramonas IgnasV16 7
Remeika EdvardasV40Velomanai Team7
Rinkevičius KarolisV30Impuls Racing Team7
Serbintas MantasV30Colibri Cycling7
Stankus RobertasV19 7
Dervinis ValdemarasV60FOCUS Vilnius7
Laužikas PauliusV30Cirko Meškutės6
Gužauskas LukasV30 6
Dabrila VaidasV50 6
Pratusevičius DariusV19 6
Alūza IgnasV16Klaipėdos "viesulo" SC6
Balčiūnas JustasV19Colibri Cycling6
Navickas KarolisV30Impuls Racing Team6
Noreika JustinasV30CHAIN GANG6
Prokarenka ArtūrasV50VELO Šiauliai6
Severovas RytisV30VELO Šiauliai6
Skibarka RaimondasV60Dviratai-Daistatus6
Tarasevičius ModestasV19NSPORT - Nikeliuotas špykis Alytus6
Vaičiūnas LukasV16Kauno Sm Gaja6
IVAŠAUSKAS AndriusV30Impuls Racing Team6
Sakavičius LukasV16Bernatonio dviračių akademija6
Klimavičius SauliusV40VeloPeak Hunters5
Gustaitis MartynasV18Bernatonio dviračių akademija5
Dominauskas MatasV16Klaipėdos "Viesulo" sporto centras5
Kemtys AlgirdasV60 5
Šleinius DominykasV16Klaipėdos "Viesulo" SC5
Bačiulis LaurynasV30VeloVilkmergė5
Balčiūnas ErnestasV30 5
ČERNAUSKAS JonasV16Bernatonio dviračių akademija5
GRUNDULIS Karlis ValtersV18EVELO TEAM / RRS5
Krukowski JanV19GKS CARTUSIA BIKE ATELIER5
Noceń AdamV19WMKS Olsztyn5
Peleckis PauliusV19 5
Rupeika IgnasV19 5
Šatas AugustasV30 5
Usevičius TomasV40Panevėžio raj., GREITIS''5
Vaigauskas JuliusV30Focus Vilnius5
Zajas KarolisV30Cirko meškutės5
Vėlavičius RaimondasV50Impuls Racing team5
Žiemys ArnasV14Vilkaviškio SM-DSK "AIRA"5
JAKŠTYS VytautasV30NEKO team5
JANKAUSKAS PovilasV30Utena Cycling Team5
Listopadas AleksandrasV40impuls racing team4
Visockas ArūnasV40 4
Šukys MintautasV19 4
Tatarūnas RaimondasV30 4
Ambrazaitis EvaldasV40Unlimited Carrier4
Bingelis TitasV19 4
Dronsutavičius AudriusV40Colibri Cycling4
Grincevičius ViliusV19VELO Šiauliai4
Lukšas DovydasV19KDM-Pack Cycling Team4
Norkus LinasV30VELO Šiauliai4
Rasickas AurimasV40Colibri cycling4
SALME RitvarsV18Dobeles dzirnavnieks/FeelFree4
Satkus NarimantasV40 4
Tarabrinas LiutaurasV40Colibri Cycling4
Balčaitis AlgirdasV19 4
Dragūnaitis EmilijusV14Vilkaviškio SM-DSK "AIRA"4
Blaževičius ValentinasV30 4
Žuljevas JevgenijusV30 3
Milišauskas TomasV30Fake Cake3
Alijošius DovydasV30 3
ARMONAS JonasV30Fakelai3
Augulis AndriusV30Telsiai3
Jonuška EdasV19 3
Mikalauskas TomasV40Monarch Cycling Team3
Paleckas AndriusV40 3
Raila LukasV19 3
Robertas StankusV19 3
Sidorenka DonatasV30Street Skins cycling3
Stankevičius DeividasV14DSK Minu - KSM "Gaja"3
Mikalauskas ModestasV18Monarch Cycling Team3
Būgas ŖemigijusV30FOCUS Vilnius2
Krukauskas ValdasV40VeloVilkmergė2
Lamanauskas GintarasV40VeloVilkmergė2
Aukštuolis GvidasV40 2
BARKAUSKAS SimasV19VeloPeak Hunters2
Bartkevičius Mykolas V19MINT2
Barzdenis JustasV30 2
Belov MaksimV40FOCUS Vilnius2
Butautas ĄžuolasV16DSK Minu - KSM "Gaja"2
BUTKUS JuozasV40Cirko Meskutes2
Civinskas ViliusV19 2
Grigaitis MindaugasV30VeloRatai2
Januškevičius JovaldasV40Jokers - Santa Monica Networks 2
KABELKA JonasV30Elektrolitas2
Kazokas VytautasV18Utena cycling team2
Lazdauskas MariusV16DSK Minu - KSM "Gaja"2
LAZDINS DidzisV16Dobeles dzirnavnieks/FeelFree/Dobeles SS2
Lukauskis TadasV19Team Ignite2
Metlovas ViliusV16Kauno SM Gaja2
Minderis SimonasV30 2
Mučas GedvidasV30Team Ignite2
Olehno DmitrijsV19Nikeliuotas špykis - Alytus2
Pavlovas JustasV14DSK Minu2
Rundza KęstutisV40Team Ignite2
Rutkauskas TaurasV19HITO Team2
SANKAUSKAS DonatasV30Velomanai Team2
Šlikas RokasV16 2
Šmita AloyzasV60 2
Šoliūnas SimasV19 2
Švenčionis MindaugasV30Dviratai - Daistatus2
TAMS ValtersV16Dobeles dzirnavnieks/FeelFree/Dobeles SS2
Taškevičius AlgirdasV60Nikeliuotas Špykis - Alytus2
Venckunas JonasV14Gaja2
Zavistanavičius RamūnasV30Devbridge2
ŽEMAITIS ŽygimantasV19Vėjas-Šakiai2
Žiedelis MindaugasV30Team Ignite2
Žukauskas AlbertasV30 2
Augustinas ŽilvinasV40VeloRatai2
Dapkus MariusV40 2
Jančauskas RamūnasV40 2
Ramaska MindaugasV30Watai - cadencai2
Kuliešis ValentasV40VeloVilkmergė1
Kupča EduardasV60 1
Petrauskas RičardasV50 1
Pusvaškis ŠarūnasV30VeloVilkmergė1
Raudonius GytisV30 1
Razgaitis AdomasV70 1
Smirnov AleksejV40 1
Šumskas GytisV30S-Sportas1
Urniežius AlvidasV60 1
Glemža GediminasV30Rentway team1
Birgilas KarolisV30Fakelai1
Krilauskas GiedriusV50 1
Piktuižis JonasV19 1
Tamulis AndriusV30Velopeak Boilers1
Žukauskas LinasV40 1
ALEKNA ArnasV30Unlimited Carrier1
BABRAITIS ROLANDASV60PANEVĖŽIO KLUBAS DVIRAČIAI1
Bartašius KęstutisV50Individualiai1
Bernadickas RimantasV50 1
Červonikov VladislavV19 1
Dulskas LukasV19 1
Gineika GytisV30 1
Grigorjevas TomasV30Radviliškio rajono savivaldybės komanda1
GRUMULAITIS MažvydasV19Vėjas - Šakiai1
Gudaitis GintarasV50VeloRatai1
Gudeliūnas JuozasV60Elektrėnų savivaldybės komanda1
Jasinskas ViliusV19 1
Jasius JuliusV50Radviliškio rajono savivaldybės komanda1
Kavaliauskas ArtūrasV30 1
Kaziukėnas JuozasV30 1
Kaziulis RokasV16Radviliškio rajono savivaldybės komanda1
KOLEGA VaidasV50Vėjas - Šakiai1
Kriščiūnas AivarasV40 1
Linkevičius SimonasV30 1
Lizunovas ViliusV14Bernatonio dviračių akademija1
Maciukevičius ImantasV30VeloVilkmergė1
Markevičius DanasV30 1
Merkevicius ErnestasV19 1
Misevičius VaidasV30VeloRatai1
Mordasas AndriusV30Radviliškio rajono savivaldybės komanda1
Ogarkov ValerijusV30Radviliškio rajono savivaldybės komanda1
Parniauskas TautvydasV19Fakelai1
Petraitis VytenisV16Radviliškio rajono savivaldybės komanda1
Petrusevičius ArnasV19 1
Pladas ŠarūnasV40Pladas Racing1
Repšas MartynasV14Klubas ,,Greitis’’ Panevėžio rajono savivaldybė PSC1
Ruškys VytautasV60Akmenėje beverčiai1
Sakeris RimantasV50Victoria1
SIMANAVIČIUS BroniusV70 1
Šalavka DanieliusV16VMSC-DSK SIETYNAS1
Šalavka MartinasV16VMSC-DSK SIETYNAS1
Šaulys RegimantasV30RunGloriuos Bastards1
Šepikas JuliusV19 1
ŠLIUPAS JonasV16Bernatonio dviraciu akademija1
Venckunas TomasV40 1
Virbukas EgidijusV40Radviliškio rajono savivaldybės komanda1
Zemleris Marius V40 1
Žibaitis RemigijusV40VELO Šiauliai1
Žvirblis TadasV30 1